כותרות אחרונות
Search

תערוכת "בית חדש" (לשעבר ריהוטים) 2018 יוצאת לדרך ! התערוכה תתקיים במרכז הירידים בתל-אביב בחול המועד סוכות בין התאריכים 24.9-1.10

תערוכת "בית חדש" (לשעבר ריהוטים) 2018 יוצאת לדרך ! 

זו השנה ה- 41 שתערוכת עיצוב הבית מתקיימת, והשנה היא מתהדרת בשם חדש ומיתוג מחודש: "בית חדש" (לשעבר – "תערוכת ריהוטים") 

התערוכה תתקיים במרכז הירידים בתל-אביב בחול המועד סוכות בין התאריכים 24.9-1.10

התערוכה פתוחה לקהל הרחב ללא תשלום !

 

 

 

עשרות מליארדי שקלים – זה הסכום שמגלגל מדי שנה ענף השיפוצים והבנייה בישראל, כחצי מיליון בתי אב בארץ מעצבים, משפצים, בונים ומחדשים את ביתם בשנה אחת. התהליך שנחשב מורט עצבים משתלם כנראה, כי בעזרתו מצליחים המשפצים לחדש ולרענן את מראה ביתם, ואף להעלות את ערכו.

 

צילום: יח"צ

 

תערוכת עיצוב הבית נחגגת במרכז הירידים בחול המועד סוכות זו השנה ה-41, והשנה היא מתהדרת בשם חדש: "בית חדש" (לשעבר – "תערוכת ריהוטים") ובמיתוג מחודש, צבעוני, שמח ומזמין. השנה ניתן דגש מיוחד לעיצוב ישראלי, למעצבים מבטיחים שיחשפו את מרכולתם ויציעו ערך מוסף לעיצוב הבית, מבלי להזדקק להחליף את כל הרהיטים שבו. ציבור המבקרים יוזמן להתרשם ממקורות השראה וטרנדים מובילים בעיצוב הבית, לצד אינטראקציות ופעילויות שונות לכל המשפחה. 

 

צילום: יח"צ

 

שירות מיוחד שיוצע השנה למבקרים בתערוכה: "ספידיזיין" – אפשרות מיוחדת להיפגש אחד על אחד עם מעצבי פנים וסטייליסטים, להתייעץ על אתגרים עיצובים בבית ולקבל את מלוא המידע איך לשדרג בחן, ובהתאם לתקציב, את החלל. זהו שירות ייחודי שנבנה במיוחד עבור תערוכת "בית חדש" בשיתוף פעולה עם ארגון מעצבי הפנים בישראל IIDO.

 

צילום: יח"צ

המפגשים הם ללא עלות, בהרשמה מראש באתר "בית חדש".

 

חידוש נוסף בתערוכת "בית חדש" 2018 הוא היצע חומרי גמר כמו טייחים ואפקטים בצביעה לפנים ולחוץ, אריחי ענק להדבקה על חיפוי קיים, אביזרי פרזול וכלי סניטציה – לחידוש מהיר ויעיל של המטבח וחדרי הרחצה, ואפילו טאץ' סופי לקירות הבית דרך גלריות אמנים שיציעו יצירות בסגנונות שונים.

 

מותג הרהיטים הגדול ביותר באיטליה -Colombini  נוחת לראשונה בישראל והוא ישיק בתערוכה מודל של דירה לדוגמא הכולל: מטבח, סלון, חלל אירוח, חדר שינה וחדר ילדים. זוהי הזדמנות פז להתרשם מהמותג היוקרתי לפני כולם. קולקציית Colombini   מיוצגת בישראל בבלעדיות על ידי רשת הריהוט האיטלקי Ultima.

 

כהרגלה בקודש, תשמש תערוכת העיצוב בית חם בתקופת חול המועד סוכות לשלל מציגים, שיחשפו פריטי ריהוט, טקסטיל ותאורה של המותגים המובילים בארץ ובעולם. הקהל יוכל לגעת, לשבת, לשכב על מיטות, להתרשם ולנסות את פריטי הריהוט השונים שיציעו המציגים, וגם ליהנות מהנחות בלעדיות שיפורסמו לקראת האירוע.

 

תערוכת בית חדש תתקיים בחול המועד סוכות בין התאריכים 24.9 – 1.10 במרכז הירידים בתל-אביב.

התערוכה פתוחה לקהל הרחב ללא תשלום.

פרטים נוספים אודות תערוכת "בית חדש" באתר: www.rihootim.co.il