כותרות אחרונות
Search

שימוש במסכי ה- "IGZO" של חברת האם "שארפ" יאפשרו לבעלי לפטופים של "דיינבוק" עד 18.5 שעות שימוש.

תמונת אילוסטרציה .DYNABOOK-IGZO צילום: "דיינבוק"

 

שימוש במסכי ה- "IGZO" של חברת האם "שארפ" יאפשרו לבעלי לפטופים של "דיינבוק" עד 18.5 שעות שימוש.

הטכנולוגיה שפותחה על ידי שארפ מצמצמת משמעותית את צריכת החשמל ושומרת על בהירות אופטימלית.

 

 

במסע, המתיש לעיתים, שמבצעים אנשי עסקים בחיפוש אחר הלפטופ האולטימטיבי, מחפשים הקונים לעתיד מספר תכונות בסיס: משקל קליל, אבטחה מתוגברת, ביצועים מהירים, מסך איכותי ובעיקר – כמה שיותר שעות עבודה בין טעינה לטעינה.

 

אחת הטכנולוגיות החדשות יחסית בזירה, שהטמעתה במחשבים הניידים של "דיינבוק", שפותחה במיוחד עבורם על ידי חברת האם "שארפ" (Sharp), הולכת ומושלמת בימים אלה. ה- "IGZO", מביאה דחיפה משמעותית של הרף כלפי מעלה והיא מאפשרת להם להפגין ביצועים של עד *18.5 שעות עבודה בין טעינה לטעינה.

 

אהרון לאוטמן "דיינבוק ישראל" –  צילום: יוהנס פלטן

 

המסכים מבוססים על טכנולוגיה במסגרתה מוחלף החומר המוליך את החשמל במסך מסיליקון לתחמוצת אבץ-גליום-אינדיום Indium Gallium Zinc Oxide -IGZO . החומר מאפשר להקטין את הנקודות במסך, להאיץ את מהירות התגובה ותדירות עדכון תמונה דינמית – מה שמאפשר חיסכון של עשרות אחוזים בצריכת החשמל. המסכים הראשונים בהם הוטמעה הטכנולוגיה היו במסכי סמארטפונים וטלויזיות גדולות. עם רכישתה של חטיבת המחשבים "טושיבה" לפני כשנתיים והפיכתה ל"דיינבוק", הוחלט על מהלך להעברת הטכנולוגיה גם ללפטופים.

 

בבדיקות שערכה שארפ, התגלה כי מסכי ה-"IGZO" יעילים ב-80% עד 90% בצריכת האנרגיה ממסכים מתחרים מבוססי a-Si. בנוסף, הם מאפשרים רזולוציה גבוהה יותר, תגובתיות מהירה ומדויקת יותר למגע ומהירות וצפיפות פיקסלים גבוהות יותר.

 

״במשך שנים מחשבי "טושיבה" היו ידועים בביצועים העוצמתיים ובמגוון הכלים בהם צויידו להפחתת צריכת חשמל״, אומר אהרון לאוטמן, נציג מכירות בכיר מ-"Dynabook ישראל". ״השימוש כעת במסכים החדשים נותנת לנו אפשרות לבנות מחשב כמו ה- Portégé X30L-G ששוקל 870 גרם ומפגין 14.5 שעות שימוש רציפות. מחשבים אחרים, דוגמת Tecra X50 משיגים תוצאות דומות״.

 

  • Depending on the configuration. Measured with Mobile Mark ™ 2014. Mobile Mark is a trademark of Business Applications Performance Corporation

 

אודות Dynabook Inc.

במשך מעל ל-30 שנה המחשבים הניידים של טושיבה והטכנולוגיות בהן הם צויידו, היוו את הסטנדרט לתעשייה כולה בתחומי חדשנות, איכות ואמינות מוצר. כעת, עם הרכישה על ידי תאגיד Sharp ותחת המותג החדש Dynabook, ממשיכה החברה במסורת של אספקת ערך מוסף ותמיכה בשותפים העסקיים ובלקוחות ברחבי העולם. 

 

תמונת אילוסטרציה .DYNABOOK-IGZO צילום: "דיינבוק"

 

מידע נוסף: https://il.dynabook.com/he

מידע מקוון: בקרו באתר dynabook.co.il  לקבלת מידע על המוצרים האחרונים של החברה, או בקרו בבלוג שלהם.

כאלטרנטיבה, ניתן ליצור קשר עם החברה במגוון אתרי המדיה החברתית שלה.

 

אודות מפעיל

"מפעיל' מפיצה ראשית של "Dynabook" / "Toshiba" בישראל, הוקמה לפני כ-80 שנה כחברה המתמחה בפתרונות כוללים לארגונים ועסקים בתחומי ההדפסה והמחשוב הארגוני ושירותים עסקיים מבוססי תמיכה ושרות מתמשכים. החברה התאימה עצמה לשינויים הטכנולוגיים שחלו במהלך השנים, ובנוסף התרחבה לתחומי הדפוס המקצועי  ופתרונות הדפסה בתלת ממד לעסקים וארגונים בינוניים וגדולים. למידע נוסף: https://www.mafil.co.il/