כותרות אחרונות
Search

רוג'ר אורדמן מ"אורורה לאבס" הישראלית, מונה ליועץ טכנולוגיות חדשות בארגון הבינלאומי "FISITA" התומך בתעשיית הרכב והמוביליטי.

צילום: יח"צ

 

רוג'ר אורדמן מ"אורורה לאבס" הישראלית, מונה ליועץ טכנולוגיות חדשות בארגון הבינלאומי "FISITA" התומך בתעשיית הרכב והמוביליטי.

רוג'ר יקדם שת"פ של הארגון עם חברות סטארט אפ בעולם  ויוביל את קידום הקשרים בין סטארטאפים ישראלים לחברות הרכב העולמיות.

 

FISITA, ארגון החברות הבינלאומי למהנדסי מערכות אוטומוטיב ומוביליטי, בחר ברוג'ר אורדמן, סמנכ"ל בחברת הסטארט אפ הישראלית אורורה לאבס, ליועץ טכנולוגיות חדשות (New Technology) של הארגון, אשר הוביל את הקמת קטגוריה זו במטרה לייצר שיתוף פעולה של הארגון עם חברות סטארט-אפ וצירופן לקהילה הבינלאומית של FISITA. בתפקידו כיועץ לארגון, אורדמן יסייע ויקדם שילוב חברות טכנולוגיה חדשניות בארגון וכן יוביל בארגון את יצירת הקשרים ושת"פ בין חברות סטארט-אפ ישראליות לחברות הרכב העולמיות.

 

מטרת הארגון שמייצג מעל 210 אלף מהנדסי טכנולוגיה ומוביליטי על פני 37 מדינות, 38 איגודי חברים, כולל SAE International בארה"ב ו- VDI בגרמניה וכן 69 תאגידים, הינה יצירת שיתוף ידע בין המפתחים, התעשייה, משרדי ממשלה, אקדמיה וארגוני סביבה ותקינה על מנת לקדם פיתוח טכנולוגי של מערכות רכב ומוביליטי. על חברי ארגון FISITA נמנים מנהלים בכירים מהחברות הטכנולוגיה והמוביליטי המובילות בעולם, בניהן BMW, דיימלר, FCA, פורד, רנו, טויוטה ו- SAIC, אשר פועלים לפיתוח פתרונות מוביליטי בטוחים, ברי-קיימא ובמחיר סביר וכן לקדם את ההתפתחות המקצועית של המהנדסים והמפתחים בתעשייה ברחבי העולם.

 

לאורדמן ניסיון של מעל עשור בשילוב טכנולוגיות חדשות בתעשיית האוטומוטיב, עבודה ושיתוף פעולה עם יצרניות רכב, בתקופה שבה התעשיה הופכת להיות יותר ויותר מבוססת תוכנה, עם אפיקי הכנסות חדשים.

 

 אמר כריס מייסון, מנכ"ל FISITA" :FISITA מברכת על הצטרפותו של רוג'ר כיועץ טכנולוגיות חדשות. ככל שתעשיית הרכב ממשיכה להתפתח ולחדש באמצעות רכבים מחוברים ואוטונומיים כולל שירותי מובייל, הניסיון והידע של רוג'ר יסייע בהבנת הצרכים החדשים של התעשייה על מנת להבטיח שרכבי העתיד יהיו בטוחים, מוגנים ואמינים". "בנוסף, רוג'ר יסייע לסטארט-אפים ישראלים לקבל במה באמצעות הפלטפורמה שלנו להציג את החידושים הטכנולוגיים החדשים בפני בכירים ובעלי עניין גלובליים מובילים בתעשיית הרכב".

 

אורורה לאבס, חלוצה בפיתוח תוכנת Self-Healing לתעשיית הרכב, המחובר והאוטונומי ומאפשרת ליצרני הרכב להיות פרואקטיביים בנוגע לארכיטקטורות, תהליכים, ושירותים חדשים בתוכנת הרכב. פתרונות החברה מאפשרים ליצרני הרכב לנטר את תקינות התוכנה על ידי זיהוי, תיקון ועדכון באגים ואנומליות, כולל אימות שורות הקוד ששונו, בהתאם לדרישות הרגולציה.

 

צילום: יח"צ

 

רוג'ר אורדמן: "זהו כבוד עבורי להתמנות ליועץ טכנולוגיות חדשות, כחלק מהקמת תחום החברות החדש של ארגון FISITA. תיאום בין חברות בינלאומיות מובילות לבין סטארט-אפים חדשניים הינו משמעותי כדי להבטיח לחברות הרכב תובנות לגבי הפתרונות החדשים העומדים לרשותם, להקדים את השינוי בשוק ולשלב בהצלחה חדשנות טכנולוגית. לקחת חלק בתעשיית הרכב כיום ולהבטיח שחברות גדולות וסטארטאפים יוכלו לשתף פעולה מהווה אתגר מרגש. זוהי זכות להיות חלק מ FISITA, ארגון ידוע ומבוסס עם ניסיון של עשרות שנים בקידום פיתוח טכנולוגיות רכב", 

 

"אורורה לאבס" תציג בכנס Smart Mobility בתאריכים 28-29 באוקטובר בתל אביב.

 

אודות "אורורה לאבס":

 Aurora Labs הינה חלוצה בתחום SELF-HEALING SOFTWARE לרכבים מחוברים, ומאפשרת ליצרני הרכב להיות פרואקטיביים בנוגע לארכיטקטורות, תהליכים, ושירותים חדשים לתוכנת הרכב.

 

טכנולוגיית Line of Code BehaviorTM  של "אורורה לאבס", הינה הבסיס לפתרון ניהול התוכנה שלה ברכבים. השימוש באלגוריתמי למידת מכונה מאפשר לתת מענה ייחודי לארבעת השלבים – איתור, תיקון, עדכון ואימות- של ניהול תוכנה ברכב, פתרון מהדור החדש עם מוכנות לעתיד תעשיית האוטומוטיב מבוססת תוכנה. החל מאיתור שורת קוד שגויה ועד חיזוי אירועי השבתה, תיקון שגיאות תוך כדי תנועה ומתן רשת בטחון להפעלה של תוכנות חדשות, אורורה לאבס מאפשרת הפעלה אמינה וחסכונית של כל תכונות האוטומוטיב החדשות בכל יחידות הבקרה האלקטרוניות (ECUs) ברכב, ללא זמן השבתה עבור המשתמשים. בנוסף לאימות שינויים בתוכנה על מנת להקל על דרישות הרגולציה, אורורה לאבס סוללת את הדרך לעידן של self-healing של הרכבים.

 

מידע נוסף על החברה באתר החברה auroralabs.com ובלינקדאין

 

אודות "FISITA":

FISITA ארגון בינלאומי התומך בתעשיית מערכות הרכב והמוביליטי במטרה לקדם פיתוח טכנולוגיות מתקדמות. מאז הקמת הארגון היקף השפעתו גדל באופן משמעותי. כיום רשת החברים בארגון כוללת מעל 210 אלף מהנדסים ומפתחים על פני 37 מדינות, מציבה אותנו במרכז אחת התעשיות החשובות ביותר מבחינה כלכלית, התפתחות טכנולוגית, אשר משתנה במהירות.

 

FISITA מסייעת לקדם דיאלוג בין המפתחים לבין התעשייה, ממשלות, אקדמיה וארגוני סביבה ותקינה, בכל תחומי הטכנולוגיה של מערכות רכב ומוביליטי, ומקבלת בברכה מהנדסים חדשים בתעשייה, שיתוף ידע, ניסיון ומומחיות.

 

הארגון ידוע גם בזכות האירועים הטכנולוגיים שזכו לשבחים בינלאומיים, כולל World Congress, World Mobility Summit, ועידת FISITA PLUS ו- EuroBrake, ועידת טכנולוגיית הבלימה הגדולה בעולם; כמו גם בתמיכה באירועים המשמעותיים המנוהלים על ידי אגודות החברים שלנו.

 

התכניות האסטרטגיות ומפת הדרכים של FISITA כוללות המשך השקעה של הארגון בדור הבא של המהנדסים באמצעות יוזמת Your Future in Automotive ופרויקט Engineer 2030, בעוד שוועדת התעשייה של הארגון חלוצה באסטרטגיית מעקב של התפתחות תחום המוביליטי באמצעות פרויקט המיפוי של FISITA Eco-System – במטרה להבטיח שהארגון ימשיך לקדם מנהיגות וקהילה רלוונטיים לדור המהנדסים הנוכחי ולדורות הבאים.