כותרות אחרונות
Search

פיצה האט משיקה פריצת דרך: משדרגת את צי קטנועי החברה לקטנוע החשמלי החכם המתקדם בעולם

 

 

פיצה האט משיקה פריצת דרך: משדרגת את צי קטנועי החברה לקטנוע החשמלי החכם המתקדם בעולם וידידותי לסביבה

בקרוב בסניפי פיצה האט, הקטנוע החשמלי החכם והמתקדם שכבש את העולם בעיצוב אייקוני, פשוט ואלגנטי.

 

פיצה האט שמחה לבשר על פריצת דרך בתחום קטנועי החברה ומשדרגת את כל קטנועי החברה לקטנועים חשמליים חכמים ומתקדמים. הקטנועים יתחברו למערכות החברה ויאפשרו שליטה, בקרה וייעול מערך השליחים וקיצור זמני ההמתנה.

 

הרשת בחרה בקטנועים החשמליים ובטכנולוגיה של NIU עם מערכת AI חכמה, GPS מובנה וקישורית G5. באמצעות מערכת הניהול יתקבלו נתונים לרשת בזמן אמת, תובנות, התנהגות רוכב והתראות מפני גניבות.

 

צילום: יח"צ "פיצה האט"

 

העולם כולו עובר בשנים האחרונות שינויים משמעותיים בהגנה על איכות הסביבה ושמירה על כדור הארץ, בין השאר אלו הרכבים בהם אנחנו משתמשים באופן יומיומי. פיצה האט מצטרפת לשמירה על כדור ארץ ומשדרגת את כל קטנועי החברה לקטנועים חשמליים ומתקדמים. הקטנועים מעניקים פתרון ניידות אורבני, חכם וירוק.

 

שמוליק ברוך, מנכ"ל פיצה האט ישראל: "רשת "פיצה האט" פועלת כל העת בכדי לשדרג את איכות השירות תוך שמירה על איכות הסביבה ומתן פתרונות ירוקים. אנחנו שמחים להביא בשורה כה משמעותית במעבר של כל קטנועי החברה לקטנועים חשמליים וירוקים השומרים על כדור הארץ שלנו. המעבר לקטנועים מעניק אפשרויות ניהול חכמות יאפשרו לרשת לייעל את מערכי השליחים בכך שנדע בכל רגע את מיקום השליחים, נוכל לתכנן ולצפות את הגעתם באופן מדויק יותר, מה שיקצר את זמני ההמתנה עבור הלקוחות".

 

צילום: יח"צ "פיצה האט"

 

אודות "פיצה האט"

Pizza Hut ("פיצה האט") היא רשת הפיצריות הגדולה ביותר בישראל, המונה 92 סניפים ברחבי הארץ מקרית שמונה עד אילת. הרשת חלבית ורב הסניפים כשרים בכשרות מהודרת. הרשת מוכרת מגוון רחב של פיצות מיוחדות, כמו הפיצה הקלאסית מבצק דק, פיצת ה"צ'יזי קראסט" ופיצת ה"קראון המלכותית" – פיצה דקה, מעוטרת בכדורי גבינת שמנת בשוליים.

 

מלבד הפיצות האיכותיות, התפריט של הרשת מגוון במנות נוספות, כגון: פסטות טריות ברטבים שונים, סלטים טריים, קישים, פוקצ'ות וכמובן קינוחים. רשת "פיצה האט" בישראל הינה בבעלות חברת "טבסקו החזקות בע"מ.

 

WhatsApp  פיצה האט: lili.ly/8381c59 // אתר ואפליקציית פיצה האט: www.pizzahut.co.il