כותרות אחרונות
Search

עשור ליוגה ערבה – יוגה ערבה ה – 10 יוצא לדרך 31 באוקטובר – 2 בנובמבר 2019

 

עשור ליוגה ערבה !

יוגה ערבה ה – 10 יוצא לדרך 31 באוקטובר – 2 בנובמבר 2019

חגיגות העשור עוד רגע יתחילו והערבה תתמלא באור ורוגע. ממש בקרוב הערבה תלבש לבן. אירוע יוגה ערבה  ה – 10 יתחיל וכולם מוזמנים לערבה לסוף שבוע שכולו יוגה ומדבר.

אירוע יוגה ערבה 2019, כ- 50 סדנאות שונות ומגוונות המקשרות בין רוח וחומר, האירוע שמעצב  ומביא את החידושים האחרונים לקהילת היוגה של ישראל, מביא אלינו סוגי יוגה שונים המתאימים לגוון רחב של אנשים כל גיל ובכל רמת תרגול. כל סוגי היוגה לאורכה של הערבה.

 

השנה כחלק מחגיגות העשור, יתווספו למבחר הסדנאות מספר מוגבל של סדנאות ארוכות יותר בנות חמישה ימים, להעמקה עם מורים מובילים. הן מיועדות למתרגלים וותיקים שמבקשים לעבור הכשרה עמוקה. ימים שלישי עד שבת   29 באוקטובר- 2 בנובמבר.

 

סדנת יוגה לגב וצוואר:  שחרור מתחים ותמיכה בשרירים שפחות מופעלים אצל היושבים יום שלם בעבודה.

סדנת יוגה לניקוי רעלים: לאנשים שרוצים לרפא את הגוף ולנקותו מרעלים.

סדנת יוגה על המים: בשילוב סאפ לאוהבי ים ויוגה.

סדנת יוגה אווירית: יוגה ערסלים.

בודאקון יוגה: לא רק יוגה מגיעה מהמזרח הרחוק, אלא גם אומנויות לחימה שונות, ואת השילוב של שני העולמות האלו ניתן למצוא בסדנה מיוחדת –  בודאקון יוגה – סגנון יוגה חדש ומהפכני שהשתלט על אירופה. ועוד עשרות סדנאות מסוגי יוגה שונים.

 

צילום: ניר חיים

 

 על המדריכים בסדנאות:

*סיימון בורג אולביר – אוסטרליה המאסטר הבינלאומי האוסטרלי מגיע לראשונה לישראל ! מוביל את אחד מבתי הספר הנחשבים בעולם ליוגה בשילוב עבודה אנרגטית זהה לזו שלקוחה מאמניות הלחימה. מורה ליוגה סינרג'י, שיטה ייחודית שפותחה על ידו. מלמד מעל ל- 40 שנה, ובנוסף, סיימון גם בוגר תואר ראשון של פיזיותרפיה יישומית, תואר ראשון של ביולוגיה אנושית, מאסטר של חקר בביולוגיה מולקולרית ועוד. 

 

*ד"ר אינגה בוליאן – גרמניה  אינגה מלמדת יוגה מאז 2006 ב"ספיריט יוגה" בברלין.  היא עובדת כחונכת בתוכניות להכשרת מורים. כרקדנית בלט לשעבר וד"ר לכלכלה, גילתה כי יוגה היא המיזוג המושלם של מה שחשוב עבורה בחיים. סגנון ה"ספיריט יוגה" מייצג גישת יוגה מודרנית, נגישה, רלוונטית, מעשית ומובנית בדיוק ליוגה. *אלכס דואוסון – ארה"ב כוכבת "נמסטה ביצ'ס" האמריקאי ומייסדת מרכז נשימה ללא גבולות. אלכס החלה ללמד יוגה בשנת 2002, וכיום מעבירה סדנאות יוגה בכל העולם. ההוראה שלה מונעת באמצעות מנטרה ומוזיקה (בשידור חי ומוקלט) כחלק מתרגול היוגה. באמצעות שימוש ברטט קול, היא מנחה את תלמידיה להתחבר לגוף ולצליל.

 

*אולה ג'אס – צרפת, איביזה, הודו בעלת סגנון ייחודי ששאוב ממגוון רחב של סגנונות מהן לקחה השראה במהלך טיוליה בעולם. חוקרת תנועה, הוראת היוגה שלה משלבת ויניאסה, אקרו יוגה ועיסוי תאילנדי.

 

*יוגי וישנו פאניגרהי – הודו יוגי וישנו חי את חיי היוגה למעלה מ- 30 שנה. עבור וישנו היוגה היא גוף, נפש ורוח, ובדרך זו הוא מלמד יוגה כבר שנים רבות בהודו ומחוץ לה. הוא מקדיש עצמו להנחיית תלמידים בבית הספר ליוגה אשר הקים ברישיקיש הודו. ולצדם עשרות מורי יוגה מטובי המורים בארץ.

 

צילום: ניר חיים

 

אירוע השיא:

שישי בערב,1.11 מהשעה 16:00, יתקיים מפגש בפארק תמנע לאירוע האיחוד, כל המורים והמתרגלים, כאלף איש יתכנסו באמצע המדבר לתרגול שקיעה משותף בהנחיית המורה האורח מאוסטרליה- סיימון בורג אוליבר מול הנוף הראשוני של עמודי שלמה וחווים את האיחוד העוצמתי של יוגה, נשימה משותפת והרבה מדבר. בשיא הערב תופיע להקת אנא עארף (anna rf) להקה ישראלית עם רוח טורקית שמופיעה יחד עם אמנים מרוקאים.

 

האירוע מתאים למתרגלי יוגה בכל הרמות, ניתן לקבל יותר פרטים על כל סדנה ועל מתחמי האירוח השונים וכמובן להירשם באתר האירוע: https://www.yogaarava.co.il/

 

סופ"ש יוגה ערבה הוא שיתוף פעולה פורה בין הערבה ובתי הארחה המסוגננים שבה לבין ארגון מורי היוגה בישראל. הזדמנות של מתרגלי יוגה לבחור מורה מתוך עשרות המורים המובילים מהארץ ומהעולם, לבחור מתחם אירוח מתוך עשרות המתחמים שיש לערבה להציע ולהתחבר למדבר וליוגה.

 

*האירוע מתאפשר ומתקיים בסיוע המועצה האזורית ערבה תיכונה, המועצה האזורית חבל איילות, משרד התיירות והמשרד לשיתוף פעולה אזורי.