כותרות אחרונות
Search

"מעצמאמא" – פורטל ראשון ויחיד מסוגו בישראל לאימהות עצמאיות – יחידניות.

"מעצמאמא"פורטל ראשון ויחיד מסוגו בישראל לאימהות עצמאיות – יחידניות.

"מעצמאמא" – יחד אנחנו כוח !

 

כשהסטטוס של אישה-אמא, משתנה בין אם היא בוחרת בזה ובין שנכפה עליה והיא צריכה להמשיך ולגדל את ילדיה לבד ואף רוצה לחיות את חייה בחיוך וסיפוק מיד עולים קשיים כאלה ואחרים. הרבה פעמים העולם הישן והמוכר הולך ומתפרק לך מול העיניים. לפעמים זה הזמן שאוזל במהירות וקשה לחלק אותו, לפעמים זו התחושה שאין אוזן קשבת ומישהו שבאמת מבין את הקושי. לפעמים הזכויות בעבודה שאולי מגיעות לאותה האם ולא מגיעות לידי ביטוי. לא טוב היות האם לבדה, בשביל זה יש את מעצמאמא.

 

"זוכרת את עצמי באחד הימים במציאות החדשה שלי, מסיעה את ילדי, ראיתי שלט שפתאום קיבל משמעות: "מרכז למשפחה". בלי מחשבה נוספת נכנסתי לשם, אישה מבוגרת קיבלה אותי ומיד הבינה את שעובר עלי. הבנתי שאני צריכה תמיכה אבל שזה לא בדיוק המקום שייתן לי את מה שאני באמת צריכה, המשכתי לחפש  מקום שיכיל אותי, שייתן לי יציבות, תמיכה, מידע, עזרה, כל מה שהיה חסר לי, כל מה שמצפים ממשפחה שהייתה לי והתפרקה, מקום שימלא את כל החוסר, התחושה, האנושיות, חיפשתי להיות שוב עטופה, להיות חלק!"

 

זהו ציטוט קצר מסיפורה של לילך יונה זכרוביץ, גרושה כ- 14 שנים ואימא לשניים, שבעקבות סיפור חייה, בו חוותה על בשרה לא מעט החליטה ללמוד על הנפש (רפואה משלימה) התחשלה, התעצמה והתחילה לטפל ולייעץ לאחרות. הבינה מה העיקר ומה התפל, במה להיאחז ומה לשחרר ומשם צמח הרעיון, לתת את המקום הבטוח, ההכוונה, הבית, התמיכה, העזרה הנדרשת והיציבות ולעטוף כל אחת ואחת הנמצאת בשלב כזה או אחר בחייה. בשביל כל זה ומתוך תחושת שליחות אמיתית החליטה לקום, לעשות מעשה ולמצוא פתרונות וכך נולד רעיון "מעצמאמא".

 

צילום: אורלי כוכב

 

פורטל "מעצמאמא" פונה לאימהות יחידניות, פרודות, גרושות, אלמנות ואפילו נשואות בשנית. לא משנה גילן או גילאי הילדים, לכל אחת בכל שלב בחיים מגיע להיות מאושרת- כל אמא יכולה למצוא את מקומה בפורטל.

 

סיפורה של לילך דומה לסיפוריהן של נשים רבות נוספות. הצורך בכתף תומכת, חיבוק ובעיקר טיפים ממי שכבר עברה את זה לפני, הם אלו שהביאו לעולם את "מעצמאמא".

 

בפורטל ניתן למצוא כל מה שאימא-אישה צריכה ואפילו לא חשבה עליו.

 

פורטל מעצמאמא – אז מה באמת אימהות צריכות?

 • פורומים של מומחים בנושאי תמיכה והעצמה, זוגיות, ייעוץ משפטי, חינוך ילדים, מיסטיקה ועוד, שיוכלו לתת מענה מקצועי לשאלות ומקום לפרוק ולהיות חלק.
 • בלוגים של אימהות שכותבות ונותנות השראה וכן בלוגים ייחודים בנושאים שונים
 • אירועים מטעם הפורטל למשפחות ואימהות
 • לוח בייביסיטר עם המלצות של אימהות בכל הארץ.
 • לוח דרושות, ולוח שיווק עצמי בו נשים יכולות לשווק עצמן בחינם ולהתפרנס.
 • מאמרים שונים של מומחים בתחומי חינוך הילדים, העצמה, זוגיות , מיסטיקה ואופנה.
 • מגוון מתכונים
 • בעלי מקצוע רשימת שמות וטלפונים של בעלי מקצוע מכל הארץ המתחייבים לתת הנחה לחברות הפורטל.
 • יד לוחצת יד בשיתוף פעולה עם עמותת 'מקום בלב' שתחבק את הנשים הזקוקות לאוכל או סיוע במזון וכדומה שתיתן תמיכה לאימהות ומשפחות עם קשיים כלכלים.
 • הכרויות- נשים מפרגנות לנשים אפשרות להכיר את פרק ב בצורה בטוחה יותר
 • דעי את זכויותייך! ריכוז כל הזכויות שמגיעות לאימהות בכל גיל.
 • שירות תמורת שירות החלפת שירותים אחת עם השנייה ללא עלות
 • והכי שווה: מגוון הטבות שוות והנחות בבתי עסק רק לחברות פורטל מעצמאמא.

 

עם כרטיס הטבות מיוחד נשלח אלייך עד הבית.

 

הפורטל מבטיח פרטיות למנויות שכן הוא כרוך בתשלום ולא פתוח לקהל הרחב.  ניתן להצטרף לפורטל עוד היום ולקבל עולם ומלואו.  ההרשמה הינה בעלות סמלית, ניתן להירשם לכל השנה ולקבל הנחה, או להירשם מהיום אך התשלום יחול רק מחודש אוקטובר.