כותרות אחרונות
Search

מינוי חדש במשק – רביע מנסור מונה לתפקיד ארכיטקט ראשי ב "קבוצת יעל".

רביע מנסור ארכיטקט ראשי ב"קבוצת yael"  – צילום: יח"צ

 

רביע מנסור מונה לתפקיד ארכיטקט ראשי ב "קבוצת יעל".

רביע מנסור מונה לתפקיד ארכיטקט ראשי בחטיבת פתרונות התוכנה ב- Yael Group. במסגרת התפקיד, בו יעבוד רביע מול כלל חטיבות הקבוצה, יהיה אחראי על ייצוג הקבוצה בפרויקט נימבוס הממשלתי להעברת מערכות מחשוב לענן, על תמיכה שוטפת ב – CloudNow, זרוע הענן של הקבוצה ועל הובלת פרויקטים מורכבים של כלל יחידות הקבוצה, המשלבים שלל טכנולוגיות וגורמים. 

 

רביע מנסור, בעברו ארכיטקט ראשי בשירותי בריאות כללית, הוא מומחה בתחומי בסיסי הנתונים והאינטגרציה ובעל ניסיון עשיר בניהול ארכיטקטורה של פרויקטים גדולים ותכנון טכנולוגי end-to-end. בעבר שימש בתפקידים שונים של ניהול מערכות, הקים סטארטאפ שפיתח פתרון ייחודי לאינטגרציה אוטומטית בין מערכות ומאחוריו עבר עשיר בשורה של תחומים טכנולוגיים, היכרות עם 13 שפות תכנות ועוד…

 

רביע מנסור ארכיטקט ראשי ב"קבוצת yael"  – צילום: יח"צ

 

אודות קבוצת "Yael Group"

"קבוצת Yael" היא קבוצת IT מהמובילות בישראל, המספקת פתרונות טכנולוגים מתקדמים במענה לאתגרים העסקיים של היום. הקבוצה, הפעילה בישראל משנת 1963 ומונה למעלה מ-1,500 עובדים, מתמחה בפתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה ועוסקת ביישום והטמעה של מגוון מוצרי תוכנה וחומרה מהמובילים בעולם, ביניהם: תשתיות ואינטגרציה, מערכות ERP ו-CRM, פתרונות פיננסיים, BI ואנליטיקה, ענן, דיגיטל, ניהול תוכן ומסמכים ואבטחת מידע. זאת, לצד הענקת שירותי מיקור חוץ וייעוץ.

 

"קבוצת Yael" עובדת בשותפות מתמשכת עם מיטב הספקים כגון:Salesforce ,IBM , Microsoft  Oracle, Google ,TIBCO ,Dell ועוד, ומספקת פתרונות IT מתקדמים לגופים בכל תחומי המשק: בנקים, חברות ביטוח, קופות החולים, גופים ציבוריים, גופים ביטחוניים, משרדי ממשלה, חברות פרמצבטיקה, טכנולוגיה, מוצרי צריכה ועוד.

 

לאתר הקבוצה: www.yaelgroup.com