כותרות אחרונות
Search

מותג הקוסמטיקה "GA-DE" משיק: מסקרה "EFFECTIC".

 

 

VELVET VOLUME EFFECT MASCARA

מותג הקוסמטיקה "GA-DE" משיק: מסקרה "EFFECTIC"

מסקרה המעניקה נפח מידי ואפקט פנורמי לריסים ארוכים, מלאים ועבים יותר בגוון שחור מט קטיפתי. 

  • המסקרה מעניקה נפח מידי ואפקט פנורמי לריסים ארוכים מלאים ועבים.
  • המסקרה היא במרקם קטיפתי בשילוב פיגמנטים דקים במיוחד בגוון שחור מט מעניקים גוון שחור עמוק לאפקט דרמטי במיוחד.
  • למסקרה מברשת בעלת סיבים קשיחים המעוצבת בצורת עלי כותרת של פרח, מאפשרת שליטה אופטימלית בעיצוב הריסים, תוך סירוק והדגשה של כל ריס וריס.

 

צילום: יח"צ

 

אם היינו צריכות לבחור פריט אחד מתיק האיפור שאי אפשר בלעדיו – הבחירה המתבקשת הייתה מסקרה! יש סיבות רבות לפופולריות של המסקרה, היא מעניקה לריסים באופן מידי עובי ו/או אורך, מעגלת אותם וצובעת אותם בגוון כהה ועז ומאפשרת לנו ליצור מנעד רחב במיוחד של מראות בקלות ובמהירות ממראה טבעי למראה דרמטי או זוהר וכמובן כל מה שיש ביניהם. בעיקר בימים אלו בהן המסכות מכסות את החלק התחתון של הפנים שלנו איפור והדגשת העיניים הופך לרלוונטי מתמיד.

 

EFFECTIC, המסקרה החדשה, שמושקת בימים אלו על ידי מותג הביוטי ג'ייד, נותנת מענה מדויק להדגשת העיניים. היא מעניקה נפח מידי ואפקט פנורמי לריסים ארוכים, מלאים ועבים יותר בגוון שחור מט קטיפתי.

 

צילום: יח"צ

 

 

"EFFECTIC" – הסוד הוא במברשת הסיבים המעוצבת ובנוסחה הקטיפתית: מבנה המברשת חשוב ביותר לסרוק הריסים ויש לו השפעה מכריעה על התוצאה הסופית. ל- EFFECTIC מברשת סיבים קשיחים ייחודית שעוצבה בצורת עלי כותרת של פרח אשר מאפשר שליטה מדויקת יותר בפיזור אופטימלי של הנוסחה על הריסים, תוך סירוק והדגשה של כל ריס וריס.

 

הנוסחה הייחודית משלבת מרקם קטיפתי רב-ממדי עם פיגמנטים דקים במיוחד בגוון שחור מט ותערובת מדויקת של שעוות לנפח מרבי. בנוסף, אבקות קטיפתיות, בעלות תכונות אלסטיות, עוטפות כל ריס בצבע שחור עמוק הנשאר לאורך זמן ומעניקות לעיניים אפקט דרמטי.

 

צילום: יח"צ

 

להשלמת הפעולה ולשמירה על איכות הריסים לאורך זמן, הועשרה הנוסחה בחומרי הזנה וטיפוח עם קומפלקס מרכך ומזין של חמאת שיאה אורגנית בשילוב עם ויטמין E נוגד חמצון, לעידוד ייצור קולגן בריסים ולשמירה על גמישותם.

 

התוצאה – הריסים שומרים על חיוניות וחוזק לאורך זמן, נראים מפוסלים, פתוחים כמניפה ומודגשים.

 

מחיר מומלץ לצרכן- 89.90 ₪

ניתן להשיג ברשתות הפארם המובחרות ובחנות האונליין www.gade.co.il

 

טיפ של מאפרים להעצמת המראה הדרמטי של העיניים:

אם את מעוניינת בריסים מדהימים ששומרים על מראה נפלא מדי יום אולי הגיע הזמן לשנות מעט את שגרת האיפור שלך – הדרך הטובה ביותר היא השימוש בפריימר לריסים ESSENTIALS לפני השימוש במסקרה. מדובר בבסיס אידיאלי המכין ומטפח את הריסים, הוא ממלא ומרים את הריסים, מגביר את עמידות המסקרה ומעצים את האפקט שלה. לשימוש נכון מומלץ למרוח את הפריימר על ריסים נקיים להמתין מעט שיתייבש ואז להוסיף שכבה של מסקרה. התוצאה מידית, ניכרת לעין וממכרת…