כותרות אחרונות
Search

מותג הדרמו-קוסמטיקה "לה רוש-פוזה", מרחיב את סדרת מוצרי השמש "אנתליוס" ומשיק מוצר חדשני.

צילום: יח"צ

 

מותג הדרמו-קוסמטיקה "לה רוש-פוזה", מרחיב את סדרת מוצרי השמש "אנתליוס" ומשיק מוצר חדשני.

קרם ג'ל לפנים להגנה מהשמש  SPF50+להפחתת מראה ברק בעור: ANTHELIOS Anti-Shine gel cream.

לכתבה בנושא בדיקות נגעים בעור בחופי ישראל לחץ כאן.

 

מותג הדרמו-קוסמטיקה הצרפתי לה רוש-פוזה,  מרחיב את סדרת מוצרי הגנה מהשמש  אנתליוס ומשיק: קרם ג'ל לפנים להגנה מהשמש עם SPF50+ להפחתת מראה ברק בעור – ANTHELIOS Anti-Shine gel cream.

 

צילום: אבי בר

 

אנתליוס אנטי שיין מהווה פתרון מושלם לעור שמן הנוטה לפצעונים בעונת הקיץ, מפחית מראה ברק בעור באופן מיידי ומעניק לעור גימור מאט. חלקיקי המיקרו מעניקים אפקט : AIRLICIUMTM  טכנולוגיית מאט לעור. פורמולה המכילה רכיבים הנספגים באופן מידי ומסייעים לשליטה במקורות המייצרים מראה ברק בעור (שומן, זיעה ולחות).

 

אנתליוס אנטי שיין, מתאים לעור מעורב – שמן, מתאים לעור רגיש, היפואלרגני, מתאים לשימוש יום יומי. נון-קומודוגני. נבדק דרמטולוגית. אינו משאיר סימנים לבנים וללא בושם.

 

מקדמי ההגנה מסדרת אנתליוס בעלי טכנולוגיית הגנה רחבה XL – PROTECT TM טכנולוגיית מספקים הגנה כנגד קרינת  UVA, UVB .

 

אילן נפתלי, מנהל חטיבת הדרמו-קוסמטיקה בלוריאל ישראל: – צילום: אבי בר

 

אילן נפתלי, מנהל חטיבת הדרמו-קוסמטיקה בלוריאל ישראל: "כחלק מהאג'נדה החברתית של מותג לה רוש- פוזה, אנו גאים מאוד על שיתוף הפעולה עם העמותה הישראלית לסרטן העור ועם הקשר שלנו עם בית החולים "איכילוב", אנו מאמינים שבאמצעות מהלכים חשובים כגון אלו נצליח להעלות את המודעות לסרטן העור ולהסביר לקהל הרחב את חשיבות הגילוי המוקדם".

 

ד"ר להבית אקרמן יועצת מדעית של המותג לה רוש פוזה – צילום: אבי בר

 

ד"ר להבית אקרמן יועצת מדעית של המותג לה רוש פוזה: "הדרך היעילה ביותר להגן על העור היא שילוב של בדיקה תקופתית סדירה אצל רופא עור, שימוש קבוע במסנן קרינה איכותי והימנעות משהייה ממושכת בשמש." לשם כך, מציע המותג לה רוש-פוזה את סדרת המוצרים  אנתליוס  להגנה גבוהה ביותר מפני השמש, לכל סוגי העור, לכל סוגי החשיפה. סדרת המוצרים של אנתליוס פורצת דרך וחלוצה בטכנולוגיית מסנני הגנה מפני קרני השמש, UVA וUVB  – הגנת רחבת טווח, מקרמים וחידושים מדעיים."

 

צילום: יח"צ

 

מחיר מומלץ לצרכן: 99 ₪. תכולה: 50 מ"ל.

 

את מוצרי לה רוש-פוזה ניתן להשיג:

ברשתות הפארם, בתי מרקחת פרטיים,

 בתי המרקחת של קופות חולים מכבי ומאוחדת ברחבי הארץ

 ובקנייה און-ליין באתרי המכר השונים.

 

קבוצת לוריאל פועלת לשיפור ההשפעות הסביבתיות והחברתיות שלה באמצעות תכנית הקיימות הגלובלית עד 2030 "לוריאל למען העתיד". במסגרת זו, הונגש מידע לגבי מיון נכון של סוגי אריזות מוצרי הביוטי, בשיתוף תאגיד המיחזור ת.מ.י.ר.  בואו נמיין את היופי ונשמור על עולם נקי יותר!

https://www.loreal.com/he-il/israel/pages/commitments/trions-beaute-il/