כותרות אחרונות
Search

מועדוני הצרכנות הגדולים בישראל בשיתוף פעולה ראשון מסוגו: "שופרסל" תעניק הנחה של 15% במהלך חודש אפריל לחברי המועדונים "הוט" ו"אשמורת".

 

 

מועדוני הצרכנות הגדולים בישראל בשיתוף פעולה ראשון מסוגו:  "שופרסל" תעניק הנחה של 15% במהלך חודש אפריל לחברי המועדונים "הוט" ו"אשמורת".

 

"שופרסל" מרחיבה ומעדכנת את שיתופי הפעולה עם מועדוני הצרכנות הגדולים בישראל. במסגרת זו תוענק במהלך חודש אפריל הטבה משמעותית של 15% הנחה בכל סניפי "שופרסל", וב"שופרסל אונליין" לחברי מועדוני הצרכנות "הוט" המייצג את עובדי ההנדסה והטכנולוגיה ו"אשמורת" מבית הסתדרות המורים, המונים יחד מעל חצי מיליון חברים.

 

מהלך זה יטיב עם מאות אלפי משפחות חברי המועדונים בקניות לקראת החג וגם יחזק את שני הגופים, כמו כן מהלך מסוג זה עתיד להוליד שיתופי פעולה לטווח הארוך עם "שופרסל".

 

ההטבה תינתן בנוסף לכל ההטבות, ההנחות והמבצעים המתקיימים במאות סניפי הרשת בפריסה ארצית, ובנוסף לתכנית המועדון החדשה שמעניקה צבירת מטבעות supreme ומימושם בסניפי שופרסל.

 

שיתוף פעולה זה יחשוף את קהלי הלקוחות של המועדונים החדשים לשירותי ומוצרי קבוצת שופרסל בסניפי שופרסל ובאונליין.

 

אבי צימרמן מנכ"ל שופרסל פיננסים – צילום: יורם לוי

 

אבי צימרמן מנכ"ל שופרסל פיננסים מסר: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה האסטרטגי עם המועדונים הוט ואשמורת, אשר חבריהם יקבלו הטבות משמעותיות והנחות במעמד החיוב. שיתופי פעולה מסוג זה ישמרו על המובילות שלנו בשוק ויבססו את נאמנותם של לקוחותינו הקיימים והחדשים כאחד".

 

צביקה וילנאי מנכ"ל מועדון הוט צרכנות מסר: "אנחנו מברכים על שתוף הפעולה עם שופרסל, רשת הקמעונאות המובילה בישראל. אני מאמין שהמבצע יפתח פתח להעמקת שתוף הפעולה בין הגופים בעתיד לטובת ציבור עובדי ההנדסה והטכנולוגיה, המיוצג על ידי מועדון הוט".  

 

ארי שטיינברג מנכ"ל מועדון אשמורת מבית הסתדרות המורים מסר: "אני מברך על שיתוף הפעולה עם רשת שופרסל. זהו צעד נוסף עבור עובדי ההוראה בישראל שנועד להעניק להם עוד הטבות משמעותיות במיוחד בתקופה זו שלפני חג הפסח. אנו נמשיך לפעול לחיזוק שיתוף הפעולה לטובת חברי המועדון עובדי ההוראה, כפי שמגיע להם".