כותרות אחרונות
Search

מהלך חדשני בעולם הסלולר, איידיגיטל פותחת רשת אביזרי סמארטפונים (כולל לאנדרואיד) בקונספט של חנות ממתקים.

 

 

!Something goodiz is here

iDigital  משיקה רשת חדשה בעולם הסלולר: iDigital goodiz

מהלך חדשני בעולם הסלולר, "איידיגיטל" פותחת רשת אביזרים לטלפונים חכמים (אייפון ואנדרואיד) בקונספט של חנות ממתקים.

 

רשת GOODIZ . צילום תמיר

 

"iDigital goodiz" מציגה פורמט חדש שייחודו במגוון מוצרים עצום וצבעוני, עיצובים יצירתיים, מחירים נגישים וחוויית קניה יוצאת דופן שעומדת בסטנדרט שהציבה כבר iDigital בחנויות שלה.

 

הרשת תציע חווית קניה של "חנות מממתקים לעולם הסלולר " עם  מגוון עצום של כ-2000 מוצרים בכל חנות, בדגש על אביזרים לכל סוגי הסמארטפונים, על מחירים נגישים ומגוון גדול, מתחדש וייחודי .

 

צילום: יח"צ

 

 

בחנויות יימכרו קטגוריות מוצרים רבות ומגוונות בהן: כיסויים, כבלים, מטענים, מוצרים לרכב, סוללות נטענות, רמקולים, אוזניות, פופסוקט, כיסויים לאיירפודס ועוד…

 

חנויות הרשת מאופיינות בעיצוב צבעוני, תוסס, אופנתי ועדכני כאשר גולת הכותרת של כל חנות הינו "קיר כח" באורך של 10 מטרים שעליו מאות רבות של כיסויים פתוחים בעיצובים שונים שמאפשרים לקהל לראות ולחוש את המגוון כולו ולבחור את הכיסוי המועדף עליו.

 

צילום: יח"צ

 

בין המוצרים יהיו קולקציות מתחלפות שנבנו במיוחד עבור הרשת, פרי שיתופי פעולה ייחודיים.

 

שיתוף הפעולה הראשון הינו ״קולקציית הטאטו״ – עיצובים בלעדיים של אמני הקעקוע המובילים בארץ: אדית פיינטס ואביהו בין גידה מסטודיו "GIDA" שעיצבו כיסויים מיוחדים עבור הרשת.

 

רשת GOODIZ . צילום תמיר

 

בנוסף, יוצעו ברשת מותגי מעצבים כגון "Guess", "Karl Lagerfeld", "Polo" – מוצרים שעד עתה לא ניתן היה להשיג בישראל.

 

בניגוד ל"אידיגיטל" שפנתה למשתמשי אפל בלבד, ברשת החדשה –  "iDigital goodiz" יימכרו מוצרים המתאימים גם למערכת הפעלה אנדרואיד של המותגים והדגמים המובילים בשוק כדוגמת "סמסונג" ו"שיאומי", לצד מוצרים המתאימים ל – "iPhone".

 

הרשת החדשה פונה לקהל רחב שבא לידי ביטוי לא רק בסוג הסמארטפון אלא גם בטווח הגילאים רחב.

 

קהל היעד הינו בגילאי  16-60 ובהתאם לכך נבחרו העיצובים השונים כך שיתאימו לכל טעם.

 

רשת GOODIZ . צילום תמיר

 

 

כמו כן, מוצעים מוצרים במגוון מחירים כך שיתאימו לכל כיס.

לדוגמא:

אוזניות – החל מ 69 ₪,

כיסויים לסמארטפון החל מ 79 ₪ ,

כיסויי איירפודס החל מ 29 ₪,

סוללות נטענות החל מ 69 ₪,

כבלים החל מ 39 ₪,

אביזרים לרכב החל מ 29 ₪.

 

למרות המחירים הנגישים, שומרת הרשת על רמת איכות המוצרים הגבוהה כפי שנהוג בכל חנויות "אידיגיטל".

 

איילת צרפתי-רוזן, מנכ"לית iDigital ו –  iDigital goodiz: " החלטנו למנף את המומחיות והידע הרב שנצבר באיידיגיטל, לבניית פתרון קמעונאי ייחודי מסוגו בארץ, ולהשיק רשת חדשה המשלבת בין ערכי "iDigital"  של איכות ומקצועיות לערכים החדשים של רשת "goodiz" של מגוון וצבעוניות. באמצעות הרשת החדשה נוכל להגיע לקהל חדש שפחות נחשף לאידיגיטל ולא רק לקהל של משתמשי "Apple" ״. 

 

חנות ראשונה נפתחה בקניון הזהב בראשל"צ וכן אתר יעודי idigitalgoodiz.co.il

החנות הבאה תיפתח כבר באפריל בטיילת באילת.

מתוכננת פריסה של 20 חנויות תוך 3 שנים.

 

תחום אביזרי הסלולר:

תחום אביזרי הסלולר מוערך בכמיליארד ₪ בשנה. הקטגוריה הגדולה בתחום היא תחום האוזניות המוערך ב-300 מיליון ₪, שמתוכן אוזניות האייפודס מהוות כ-60% מהשוק. קטגוריות בולטות נוספות  הן כיסויים לניידים, מגני מסך וכבלים – כשגודל השוק שלהן מוערך בכ-100-200 ₪ לכל קטגוריה.

 

מגוון המוצרים המוצע בארץ מאופיין ברובו בעיצוב סטנדרטי ובסיסי, כשבשוק קיימים מוצרים ברמות איכות שונות. למרות העושר הקיים בעולם בתחום האביזרים, רוב היבואנים מתקשים לייבא לארץ מגוון גדול עקב הכמות הגדולה של דגמי מכשירי הסלולר השונים למול גודל השוק הקטן בישראל.

 

המגוון הקיים מוצע לצרכן הישראלי בעיקר דרך חנויות הסלולר כמוצר נילווה לקניית המכשיר. חנויות אלו מחזיקות מגוון קטן יחסית על פי דגמי הסלולר אותם הם מציעים.

 

ערוצים נוספים לקניית אביזרים הינם  דוכני אביזרים הממוקמים בקניונים ואתרים בחו"ל. בערוצים אלו ניתן למצוא מגוון גדול יותר אך  לעיתים קרובות ,המוצרים המוצעים באיכות נמוכה, ללא רמת שירות ולא אחריות על המוצר.

 

עוד על רשת iDigital:

"iDigital" הינה רשת ה APR (Apple premium reseller) היחידה בישראל, ומיום הקמתה לפני 13 שנה הפך המותג לאחד החזקים בתחומו, במקביל להצבת סטנדרט חדש בתחום הקמעונאות של עולם הסלולר. סטנדרט שכלל חנויות ברמת עיצוב גבוהה מעבר לכל מה שמקובל בארץ, חווית קניה שכוללת יכולת התנסות במוצרים, רמת מומחיות גבוהה של צוותי המכירות, ויצירת חווית קניה ייחודית.