כותרות אחרונות
Search

מהי הדברה אקולוגית והאם היא יעילה?

 צילום: freepik

 

מהי הדברה אקולוגית והאם היא יעילה?

פעמים רבות אנחנו שומעים את הביטוי הדברה אקולוגית או הדברה ירוקה ואנחנו לא באמת מכירים לעומק את השירות. הדברה אקולוגית היא הדברה המבוססת על חומרים טבעיים שאינם מסוכנים לסביבה, לבני אדם או לבעלי חיים. לרוב, מי שמתחייב לעבוד עם הדברה ירוקה הוא בעל תעודה ממשרד איכות הסביבה לשימוש בחומרים אלו. כשמדובר בהדברה אקולוגית לרוב לא נצטרך לפנות את הבית להרבה שעות משום שההדברה אינה מזיקה עבורנו.

לאיזה סוגי מזיקים מתאימה הדברה ירוקה?

לרוב נשתמש בשירותי הדברה ירוקה למזיקים כמו נמלים, מקקים, יתושים, עכבישים וכן הלאה. כשמדובר בעכברים, נחשים או הרחקת יונים לרוב נצטרך שירותי לכידה ממוקדים יותר.

מה היתרונות של הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה היא בעלת יתרונות רבים. הדברה ירוקה יעילה בפני מספר סוגי מזיקים בו זמנית. היא אינה מזיקה לסביבה כי אינה מבוססת על חומרים מסוכנים. היא מתאימה כשבבית יש אנשים יותר רגישים כמו נשים בהריון או ילדים, למרות שבמקרים כאלו כדאי לוודא ספציפית מול המדביר את ההנחיות. לרוב, אם משתמשים בהדברה ירוקה אפשר לחזור במהירות יחסית לדירה או לבית ולא צריך להתרחק לשעות רבות.

מתי וכל כמה זמן כדאי לבצע הדברה ירוקה?

עקרונית כדי לבצע הדברה ירוקה אחת לשנה גג שנתיים כדי למנוע את חזרתם של המזיקים. כדאי במיוחד לבצע הדברה לפני שעוברים דירה או פותחים את העסק כי הכי קל לעשות אותה בשטח ריק לפני שמתחילים להעביר חפצים. אם אתם כבר גרים או משתמשים בשטח, כדי לחזור שוב על הההדברה לקראת הקיץ שהוא עונת השיא של המזיקים.

 

צילום: freepik

 

איך מתבצעת הדברה ירוקה?

לרוב המדביר יגיע כשאתם נמצאים עם מיכל ריסוס וציוד מגן. הוא יפזר את החומר בנקודות המגע בין הרצפה לקירות (פנלים לדוגמה). כמו כן הוא יעבור על נקודות רגישות לכניסת מזיקים כמו חורי ביוב, חלונות ופתחים שונים. במידה ויש איזור ספציפי בעייתי ציינו זאת בפני המדביר כדי שיתן לו דגש בתהליך ההדברה. התייעצו עם המדביר מתי אפשר לחזור לשטוף את הבית ומתי אפשר לחזור להתנהלות רגילה. לרוב בהדברה ירוקה אפשר לחזור לשגרה מאד מהר.


כמה עולה להזמין מדביר אקולוגי?

מבחינת עלויות, המחיר לשירות משתנה בהתאם לגודל השטח, סוג המזיקים, מורכבות ההדברה וכן הלאה. התמחור הוא לרוב לפי מ"ר או לפי מספר החדרים בבית ומתחיל בכמה מאות שקלים ויכול להגיע לאלפים בודדים. דבר נוסף שמשפיע על המחיר הוא כמובן סוג ההדברה. יש הדברות הנחשבות ליקרות ומורכבות יותר כמו למשל הדברת טרמיטים או הדברת פשפשים, לעומת הדברות זולות יותר כמו הדברת ג‘וקים או נמלים.

מחפשים חברת הדברה מקצועית המבצעת שירותי הדברה ירוקה? דרכנו תוכלו להנות משירות מקצועי, יעיל כאשר כל הדברה מגיעה עם אחריות. מגוון שירותים בפריסה ארצית מבית המדבירים נט. צוות המדבירים שלנו מבצע את כל סוגי ההדברות ללא יוצא מן הכלל לרבות הדברה אקולוגית, הדברה כימית, הדברה ביולוגית ועוד. אנו מגיעים למקום הנדרש, מאבחנים את הבעיה ויודעים להתאים עבורכם את הפתרון הטוב והיעיל ביותר בזמן הקצר ביותר.