כותרות אחרונות
Search

לרגל חודש הגאווה, "מטרו מוטור" יבואנית ומשווקת "סאן יאנג" בישראל, משיקה דגם ייחודי.

צילום: יח"צ באדיבות "מטרו מוטור"

 

 

גאווה על גלגלים.

לרגל חודש הגאווה, "מטרו מוטור" יבואנית ומשווקת "סאן יאנג" בישראל, משיקה דגם ייחודי, קטנוע בצבעי דגל הגאווה. כל הרווחים מהמכירות יועברו כתרומה לארגון "איגי", המעניק בית לאלפי בני נוער להט"ב

מחיר: 13,985 ₪

 

יבואנית הדו גלגלי המובילה בישראל מטרו מוטור, נרתמת עבור ארגון "איגי" (ארגון נוער גאה), ובימים אלה משיקה דגם ייחודי בצבעי דגל הגאווה. הקטנוע מדגם MIO 115 של המותג "סאן יאנג", מושק במהדורה מוגבלת של חמישה כלים, כל הרווחים מהמכירות יועברו כתרומה לארגון.

 

הכלים יוצגו לראשונה במסגרת קונצרט הגאווה שיתקיים ב26.6.2021 בפארק הירקון תחת הטייטל  .“Louder and Prouder”במסגרת חודש הגאווה, יועמדו הקטנועים למכירה באולמות התצוגה של החברה בפריסה ארצית.

 

צילום: יח"צ באדיבות "מטרו מוטור"

 

תומר קומרוב מנכ"ל מטרו מוטור: "שיתוף הפעולה עם איגי במהלך חודש הגאווה מהווה המשך ישיר לאסטרטגיה השיווקית והפנים ארגונית של החברה, המציבה כערך עליון את הזכות לשוויון, לחירות ולכבוד לכל אדם באשר הוא אדם. מטרו מוטור מחבקת את הקהילה ועומדת לצידה במשך שנים רבות, ומקיימת פעילויות מגוונות התורמות לחיזוק הקשר עם הארגון המעניק סביבה תומכת לאלפי בני נוער גאים. הקטנועים הצבעוניים יוצבו בגאווה בחגיגת האהבה המרכזית בפארק הירקון וכל הרווחים ממכירתם יועברו לטובת קידום פעילות ארגון הנוער הגאה."