כותרות אחרונות
Search

לראשונה בתחום הטיפוח בישראל – תו 100% אחריות למוצרי טיפוח המאפשר החזרת מוצרי טיפוח עד 90 יום או לאחר שימוש של עד חצי מהכמות.

צילום לוגו: יח,צ

 

לראשונה בתחום הטיפוח בישראל – תו  100% אחריות למוצרי טיפוח המאפשר החזרת מוצרי טיפוח עד 90 יום או לאחר שימוש של עד חצי מהכמות.

מותג הביוטי, 'אלונה שכטר' יוצא עם בשורה מהפכנית של איכות ישראלית – תו איכות 100% אחריות על מוצרי הטיפוח של החברה, החזר מוצר עד 90 יום או עד שימוש של חצי חומר תמורת החזר כספי מלא.

 

מדובר בתו איכות שיצרה החברה על מנת לתת את האפשרות ללקוחותיה להחזיר את המוצרים גם לאחר ההתנסות, וזאת מתוך ההבנה כי צרכניות רבות מתנסות במוצרי טיפוח שונים ומתאכזבות מהתוצאות.

 

 אלונה שכטר (1994) הינה חברה המייצרת ומשווקת מוצרי טיפוח המבוססים על מרכיבים טבעיים, אשר משלבים צמחי מרפא ומינרלים מים המלח בשילוב חומרים פעילים בריכוזים גבוהים. החברה עשירה בידע וניסיון בתחום מוצרי הטיפוח, היופי והבריאות במוצריה מותאמים לפנים, לגוף ולשיער והם מיועדים לפתור לטיפוח העור, אנטי אייג'ינג ופתרון בעיות עור שונות.

 

צילום לוגו: יח,צ

 

 אלונה שכטר בעלת המותג: "קיבלנו על עצמנו נורמות שירות בינלאומיות, אנו משקיעים משאבים ניכרים בפיתוח פורמולות חדשניות למוצרי טיפוח ואנו חורטים על דגלנו השקעה באיכות ובשירות 100%.  לכן, אנו מתחייבים על איכות מלאה על כלל מוצרי החברה". 

 

מוסיף אלמוג שכטר, מנכ"ל החברה: "אנו מקווים ומאמינים כי המהלך החלוצי שיזמנו יביא חברות נוספות לייצר לעצמן תו מסוג זה על מנת להעניק ללקוחות את האמון במוצריהם." 

 

כל מוצרי חברת אלונה שכטר עומדים בסטנדרטים בינלאומיים ומשווקים באמצעות חנויות קוסמטיקה מובילות בחו"ל, הם לא נוסו על בעלי חיים והם בעלי רישיון משרד הבריאות בישראל ו CPNP באירופה.

 

https://www.alonashechter.com/he/