כותרות אחרונות
Search

לכבוד חודש הגאווה חברת חברת "Fiverr" מקדמת ספר ספר ילדים מרגש.

צילום: באדיבות JWPR

 

 

 

'Sea of Love' – 'ים של אהבה'

לכבוד חודש הגאווה חברת "Fiverr" מקדמת ספר ספר ילדים מרגש.

לכבוד חודש הגאווה חברת  "Fiverr" חברה לפרילנסרים מובילים מהקהילה הגאה בזירת המסחר ליצירת ספר ילדים מרגש המספר על גיוון, קבלה וסוגים שונים של תאים משפחתיים.

 

צילום: באדיבות JWPR

 

"Fiverr", החברה המשנה את הדרך בה העולם עובד יחד חברה אל שלושה מחברי קהילת הפרילנסרים המוכשרים שלה, שהם גם חברי הקהילה הגאה ליצירת ספר ילדים בשם Sea the Love העוסק בגיוון, קבלה וייצוג של תאי משפחה שונים.

 

 צילום: באדיבות JWPR

 

זוג היוטיובריות האנגליות רוז ורוזי, בעלות ערוץ יוטיוב המונה מעל למיליון מנויים בו הן מעלות מדי שבוע סרטונים קומיים הנוגעים לנושאי הקהילה הגאה. עם תינוק ראשון בדרך, רוז ורוזי רצו ליצור ספר המשקף את המגוון של סוגי המשפחות שאינן מסורתיות. Sea The Love: ספר על משפחות, הבוחן נושא זה דרך כיתה של חיות ים צעירות.

צילום: באדיבות JWPR

 

הסיפור עוקב אחר קאי הדולפין כשהוא מבלה את היום הראשון ללימודים בשיחות עם תלמידים מהכיתה המספרים לו מה מיוחד במשפחה שלהם, תוך כדי השיח עולים הנושאים של קבלת השונה וההבנה שמה שבאמת מגדיר משפחה הוא לא מיהם חברי המשפחה אלא האהבה שהם חולקים זה לזה.

 

 צילום: באדיבות JWPR

 

יחד עם רוז ורוזי, שיצקו את הרעיון לספר, עבדו עליו גם חברי קהילת Fiverr נוספים – ג'פרי ספיווי, סופר אמריקאי, חבר הקהילה הגאה, העובד במשרה מלאה כקופירייטר ועורך ספרות והמאיירת ג'ודי קאופמן מברצלונה, גם היא חברת הקהילה הגאה, שכבר איירה מספר ספרי ילדים לספרים שפורסמו ברחבי העולם.

 

הספר זמין להורדה בחינם בעברית, אנגלית, גרמנית, צרפתית, ספרדית, פורטוגזית, איטלקית והולנדית

לינק להורדת הספר בעברית

 

אודות Fiverr:

Fiverr שמה לעצמה מטרה, לשנות את הדרך בה העולם עובד יחד. Fiverr מובילה כבר מעל לעשור את עתיד עולם העבודה ומחברת בין עסקים בכל הגדלים לבין פרילנסרים מיומנים המציעים שירותים דיגיטליים ביותר מ-500 קטגוריות ותשעה ורטיקלים ביניהם עיצוב גרפי, שיווק דיגיטלי, תכנות, וידאו, אנימציה ועוד. ב-12 החודשים שהסתיימו ב-31 במרץ 2021, יותר מ–3.8 מיליון לקוחות רכשו באמצעות הפלטפורמה מגוון רחב של שירותים מפרילנסרים ביותר מ-160 מדינות ברחבי העולם.

 

אנו מזמינים אתכם להיות חלק מעתיד העבודה.

בקרו אותנו ב:   fiverr.com 

לקרוא עלינו: בבלוג 

לעקוב אחרינו  ב- Facebook, Twitter וב- Instagram.