כותרות אחרונות
Search

לחגוג ט"ו בשבט עם הגלידה המשובחת של רשת הגלידריות "לג'נדה".

צילום: יח"צ באדיבות "לג'נדה"

 

לחגוג ט"ו בשבט עם הגלידה המשובחת של רשת הגלידריות "לג'נדה".

לכבוד ט"ו בשבט, חג הפירות היבשים והאגוזים, רשת הגלידריות לג'נדה מציעה מגוון גלידות, שאומרות תודה לטבע על כל מה שהוא מציע.

 

רשת הגלידריות לג'נדה מציעה מגוון גלידות בהשראת ט"ו בשבט, עם פירות יבשים, צימוקים, תאנים, תפוזים, אגוזי קשיו ועוד, שיכולים להשתלב באלגנטיות בארוחת החג הכי טעים שיש:

מלגה צימוקים – גלידה מליקר רום בשילוב צימוקים

גלידת קשיו מלוח – גלידת קשיו עם חתיכות קשיו ושוקולד לבן

גלידת וויסקי תאנים – גלידה בטעם וויסקי בשילוב קונפיטורת תאנים איכותית

וגלידת פאי תפוזים – גלידה ביסקוטית בשילוב קונפיטורת תפוזים

 

צילום: יח"צ באדיבות "לג'נדה"

 

האג'נדה של "לג'נדה" היא לגלידה הכי איכותית וטרייה שיש ולכן בכל הסניפים שלהם מיוצרת הגלידה באופן יומיומי במקום. מעל ל-70 טעמים, הנעשים לפי הנוסחאות המסורתיות לג'ילטו איטלקי אמיתי ועם מיטב חומרי הגלם והפירות.

 

מחירים: החל מ-14 ₪ למנת ילדים, 18 ₪ למנה קטנה וקילו גלידה – 95 ₪.

 

צילום: יח"צ באדיבות "לג'נדה"                  

 

הג'ילטו של "לג'נדה" מבוסס על טהרת השמנת, החלב הטרי ומגוון חומרי גלם המיובאים היישר מאיטליה. את הטעמים האגדיים הם יוצרים עם התוספות הכי הכי, כמו אגוזי לוז מפיאמונטה, פיסטוקים מעולים, טרפלס שמייצרים לבד ושוקולד 100% אמיתי.  בסורבה משתמשים בפירות טריים או קפואים מאיכות מעולה והיוגורט הוא יוגורט טבעי.

 

צילום: יח"צ באדיבות "לג'נדה"

 

אודות רשת "לג'נדה":

לדודו מינה ואורי פינקלשטיין, חברי ילדות מנהריה, היה חלום לפני 20 שנה להקים בארץ גלידריה איכותית. אחרי השתלמות ארוכה באיטליה הקימו ב2001 את גלידריית לג'נדה, שמונה היום 21 סניפי גלידריות לג'נדה ושני סניפי פרוטבר לשייקים בפריסה ארצית ביניהם סניפי הדגל בתל אביב שדרות רוטשילד, ברחוב דיזינגוף ובנמל יפו, אליהם הצטרפו לאחרונה ארבעה סניפים חדשים בסינמה סיטי ראשל"צ , יס פלאנט ראשל"צ, קניון סינימול לב המפרץ חיפה ובקריית ענבים.