כותרות אחרונות
Search

חדש על מדף הספרים – "פרדוקס הצמחים" – הסכנות שבמזונות הבריאים שגורמות למחלה ולהשמנה.

צילום: יח"צ

 

"פרדוקס הצמחים" – הסכנות שבמזונות הבריאים שגורמות למחלה ולהשמנה.

ספר חדש של מנתח הלב המפורסם ד"ר סטיבן גאנדרי.

 

רבים יודעים על  חלבון המצוי בחיטה שעלול לגרום לדלקות שונות בגוף ואנשים ברחבי העולם מבזבזים מיליארדי דולרים על דיאטות נטולות גלוטן במאמץ לשמור על בריאותם. אולם,  האם ייתכן שאנחנו מתעלמים משורש הבעיה?  בספר "פרדוקס הצמחים", הקרדיולוג ומנתח הלב המפורסם ד"ר סטיבן גאנדרי מגלה לנו שגלוטן הוא רק סוג אחד של חלבון רעיל ביותר, בשם לקטין, שמקורו בצמחים.

 

הספר מביא את החידושים האחרונים בתחום התזונה הבריאה והוא יכול לסייע לאנשים הלוקים במחלות שונות להבריא, כל זאת על ידי שינוי רדיקלי בתזונה שלהם. מומלץ בחום. 

 

צילום: יח"צ

 

הספר שנכתב בשיתוף עם אוליביה בל ביוהל, חושף את הסכנות החבויות במזונות הבריאים שגורמות למחלה ולהשמנה. ב"פרדוקס הצמחים", שתורגם עד היום ל-20 שפות, מגלה ד"ר גאנדרי כי גלוטן הוא רק סוג אחד של חלבון רעיל ביותר בשם לקטין שמקורו בצמחים. לקטינים מצויים בדגנים דוגמת חיטה, אך גם במזונות נטולי גלוטן שכולנו מתייחסים אליהם כאל בריאים, ובכלל זה פירות וירקות רבים, אגוזים, קטניות ומוצרי חלב רגילים. חלבונים אלה המצויים בזרעים, בדגנים, בקליפה ובעלי הצמחים, ממלאים תפקיד חשוב שהטבע ייעד להם: להגן על הצמחים מטורפיהם הרבים ובכלל זה מבני האדם.

 

ד"ר גאנדרי מטפל בהצלחה במרפאתו בקליפורניה  בעשרות אלפי מטופלים שסובלים ממחלות אוטו-אימוניות, מסוכרת, מתסמין הבטן הדולפת, ממחלות לב, ממחלות נוירולוגיות ועוד. הוא עושה זאת בעזרת טיפול המרפא את התאים ואת מערכת העיכול ומזין את הגוף. עתה, בספרו החדש הוא משתף את קוראיו בתוכנית תזונה מצליחה ומוכחת שפיתח.

 

376 עמודים

הוצאת אור-עם, 98 שקל

להשיג באתר האינטרנט www.bookme.co.il ובחנויות הספרים הנבחרות