כותרות אחרונות
Search

חדש על מדף הספרים – ספרו החדש של צביקה ברגמן – "פודקאסט – המדריך השלם לפודקאסט מצליח משלך".

צילום כריכה: יח"צ

 

חדש על מדף הספרים.

ספר חדש של צביקה ברגמן: "פודקאסט" – המדריך השלם ל"פודקאסט" מצליח משלך", חושף את כל הסודות לבניית "פודקאסט" מצליח.

זה הזמן להגשים חלום ולשתף את הידע, הניסיון והתובנות שצברת, באמצעות "פודקאסט" משלך. אין כל צורך בידע מוקדם!

 

ספרו החדש של צביקה ברגמן, "פודקאסט – המדריך השלם לפודקאסט מצליח משלך", מאפשר לכל מי שיחפוץ בכך להגשים חלום ולשתף את הידע, הניסיון והתובנות שצבר, כל זאת באמצעות "פודקאסט" – תוכנית שמע אינטרנטית – זמינה, נוחה וחכמה.

 

הספר כתוב בגובה העיניים ומתאים לכל מי שתמיד רצה לתקשר עם קהל, אך נמנע – בשל פחד קהל, חשש מההוצאות הכרוכות בהוצאת ספר, וכדומה. בספר מציג ברגמן את כל הידע והכלים להפקת "פודקאסט" מצליח.

 

"פודקאסט" (Podcast) הוא סוג של תוכנית רדיו (Radio On Demand) המופצת דרך האינטרנט. אלא שבשונה מרדיו – התוכנית עולה לרשת כפרק בסדרה, וניתן להאזין לו בכל זמן, ובכל מקום.

 

צילום כריכה: יח"צ

 

מסביר הסופר צביקה ברגמן, מחבר הספר: "בעידן תקשורתי כמו זה בו אנו חיים, ה"פודקאסט" מהווה הזדמנות מעולה לפתח ערוץ תקשורת נוח ויעיל, שיתרום לך בכמה מישורים, ראשית, התהליך והיצירה יסבו לך הנאה רבה, שנית – ה"פודקאסט" עשוי להרחיב את יכולת ההשתכרות שלך (שכן ייתכן וגורמים עסקיים שונים יהיו מעוניינים לפרסם בו) ושלישית, הוא יתרום לבניית המוניטין שלך. את כל המידע והיידע לבניית "פודקאסט" מצליח משלך אני מעניק לך בספר בשפה ברורה, שלב אחר שלב, כדי שתוכל לפתוח בקלות ובנוחות ערוץ תקשורת משלך. אין כל צורך בידע מוקדם!".

 

מנתוני דו"ח בזק האחרון עולה, שאחד מתוך 3 ישראלים מאזין ל"פודקאסט", כאשר 66% מהם עושים זאת במהלך נסיעה/נהיגה. פילוח הנושאים הוא – 41% מאזינים לפודקאסטים בנושאי היסטוריה, 23% מאזינים לנושאי כלכלה, 15% בנושאי היי-טק ו-21% לנושאים אחרים. גורמי מקצוע שונים בעולם צופים לתחום גידול משמעותי, בשל נוחות השימוש בו והעובדה שמדובר בתחום ייעודי בו המאזין מתעניין. בתקופת הקורונה מספר ההשמעות גדל עוד יותר, שכן אנשים רבים גילו את מקור המידע הזה – המאפשר להרחיב אופקים מתי שנוח, בכל שעה ובכל מקום.

 

מחיר: 89 ש"ח.

 

צביקה ברגמן הוא איש עסקים, מאמן, סופר, מרצה ומו"ל. כתב והוציא לאור עשרות ספרים ורבי מכר בתחום הכלכלה והעסקים, וספריו תורגמו לאנגלית, סינית ומנדרינית. ה"פודקאסט" של ברגמן הפך – תוך ארבעה חודשים מיום הקמתו – ל"פודקאסט" מצליח ומבוקש.

 

להשיג ברשתות הספרים ברחבי הארץ ובאתר הבית www.sodot.co.il