כותרות אחרונות
Search

חגיגה צבעונית ומשמחת במטבח! עם הסירים וכלי הבישול של "ס ו ל ת ם".

 סט סירים צבעוניים "סולתם" – צילום: אסף אמברם 

 

 

"ס ו ל ת ם"

חגיגה צבעונית ומשמחת במטבח!

לאור ההצלחה סולתם מגוונת את צבעי הפריזמה – סדרת הסירים וכלי הבישול האיכותית והסופר צבעונית שמוסיפה אופנה, חיים ושמחה למטבח ולשולחן הארוחה.

 

חווית בישול כבר מזמן אינה מטלה, אלא, הזדמנות לאמץ טעמים ומרקמים, כל זאת באווירה משמחת של כלי בית מיוחדים. פריזמה, סדרת כלי הבישול הצבעונית של סולתם תהפוך את חלל המטבח לשמח ביותר עם שישה צבעים מונוכרומטיים יפים הנוספים לקולקציה: ורוד בייבי, ורוד פודרה, ירוק מרווה, צהוב, תכלת וכחול ארטיק. העיצוב המדליק והצבעוניות לא רק מוסיפים צבע למטבח, אלא מבטיחים עמידות וביצועים יוצאי דופן ואיכות בלתי מתפשרת של נוחות בישול.

 

 סט סירים צבעוניים "סולתם" – צילום: אסף אמברם 

 

הכלים בסדרת פריזמה מעוצבים בקפידה, עשויים חומרים איכותיים, עמידים ובריאים לבישול. כחלק מכך כולם עשויים אלומיניום יצוק המאפשר חלוקת חום שווה ויעילה שחוסכת זמן ואנרגיה וציפוי  "NON STICK" איכותי בעל מראה שיש המונע את הדבקות המזון ומאפשר בישול בריא עם שימוש מופחת בשמן. כמו כן, הסדרה אינה מכילה "PFOA"  ונטולת קדמיום ועופרת.

 

 סט סירים צבעוניים "סולתם" – צילום: אסף אמברם 

 

מכסה הסירים עשוי זכוכית שקופה חסינה לחום המאפשרת לעקוב אחר תהליך הבישול עם חריר לשחרור אדים. טבעת הגנה מנירוסטה במכסה מבטיחה אטימה טובה ושומרת על הציפוי. הידיות הינן ארגונומיות ומבטיחות אחיזה נוחה. הכלים מתאימים לשימוש בתנור (המכסה עד טמפרטורה של 180 מעלות) ובכל סוגי הכיריים, לרבות אינדוקציה.

 

סט סירים צבעוניים "סולתם" – צילום: אסף אמברם 

 

הסדרה מגיעה במגוון גדלים לבחירה: מחבתות בקטרים של 20, 24 ו-28 ס"מ, סירים בקטרים של 20, 24 ו-28 ס"מ, סוטאז'ים בקטרים של 28 ו- 32 ס"מ וקלחת בקוטר 16 ס"מ.

 

טווח מחירי הסדרה: 115 – 239 ש"ח.

 

להשיג ברשת חנויות 'סולתם' ובחנויות כלי בית ומטבח המובחרות

www.Soltam.co.il