כותרות אחרונות
Search

חברת "אנוטקה", יבואנית יינות ומשקאות אלכוהוליים, תשווק בבלעדיות בארץ את יקב הבוטיק היווני "SKOURAS DOMAINE".

צילום: יח"צ חו"ל

 

חברת "אנוטקה", יבואנית יינות ומשקאות אלכוהוליים, תשווק בבלעדיות בארץ את  יקב הבוטיק היווני  "SKOURAS DOMAINE".

 

חברת "אנוטקה", יבואנית יינות ומשקאות אלכוהוליים, תשווק בבלעדיות בישראל את יקב הבוטיק היווני "דומיין סקורס". אחד מיקבי הבוטיק היוונים הבולטים המייצא את תוצרתו למדינות רבות ברחבי העולם.

 

"אנוטקה", תשווק בשלב ראשוני קולקציה של כ- 7 יינות מהיקב: לבנים, אדומים ורוזה, אשר יהיו זמינים במסעדות ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ, בטווח מחירים רחב, החל מ- 59 ₪ לבקבוק ועד ל- 550 ₪ לסדרת הפרימיום. מדובר ביקב צעיר ובועט שמייצר יינות איכותיים עם טביעת חותם הייחודית למקום ובשילוב מעניין של זנים נפוצים עם זנים מקומיים כמו אגיוריטיקי ומוסקפילרו.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

מחברת "אנוטקה" נמסר: "אנו שמחים לצרף את יקב סקורס, לפורטפוליו הרחב של חברתנו ולאפשר לצרכן הישראלי להתוודע לאחד היקבים המסקרנים בעולם. תקופת הקורונה בשנה וחצי האחרונות תרמה לפתיחותו ולהעמקתו של הצרכן הישראלי בתחומי הקולינריה והמשקאות, כך שקיים מקום מכובד לנוכחותם של יקבי בוטיק, הזוכים לצמיחה מתמדת משנה לשנה".

 

עוד הוסיפו בחברה, "עולם היין היווני מביא עמו ניחוחות ים תיכוניים התואמים לחיך הישראלי ולתנאי מזג האוויר המתקיימים בארץ. השקה זו מתקיימת בתזמון מושלם ובסמיכות לחגי תשרי, כך שאנו צופים לגידולי שיא בצריכת יינות מיובאים מיוחדים. מנעד המחירים ביקב זה רחב, כך שכל אחד יוכל למצוא את האופציה המועדפת עליו ויקבל תמורה גבוהה ומשתלמת במיוחד למחיר".

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

 

אודות יקב דומיין סקורס

יקב Skouras הוקם ב Malandreni  על ידי ג'ורג' סקורס בשנת 2004. לאחר לימודים באוניברסיטת דיז'ון אשר בבורגון בצרפת, התנסה cמספר יקבים בצרפת, איטליה ויוון. לאחר מספר שנים הבשיל החלום והוחלט להקים את יקב הבוטיק באזור היין המוערך Nemea בעיירה Gimno . עם השנים הופך היקב לאחד השמות המוכרים והמוערכים ביוון.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

היקב הוא מתקן ייצור יין אולטרה מודרני, עם ארכיטקטורה יוונית אלגנטית, שנועד להבטיח: נהלים נכונים ויסודיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל ההיבטים של ייצור ובקבוק יין, חוויה מהשורה הראשונה למבקרים המבקשים להיחשף לתרבות היין והאירוח.

 

אולם קבלת הפנים המשוכלל לענבים, כולל בתי בד מודרניים ביותר עם יכולת ריסוק של 800 טון. ציוד היקב הוא ברמה בינלאומית, עם כ- 80 מכלי נירוסטה מבוקרי טמפרטורה לתסיסה. במרתף המרשים של אלף החביות יש טמפרטורה קבועה של + 14 מעלות צלזיוס ולחות של 70% , שם היינות מיושנים בתנאים אידיאליים. האיכות הגבוהה של יינות היקב מובטחת על ידי זמן, סבלנות, ניסיון וניסיונות טעימה מרובים.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

אודות אנוטקה

אנוטקה הנה חברת ייבוא יין ומשקאות אלכוהוליים, בבעלותה של משפחת חינאווי. החברה, אוחזת בפורטפוליו עשיר של מוצרי פרימיום הכוללים מותגי יין מוכרים כמו פרסקולבדי, פרקשנט, שמפניה פול רוג'ר, מוגה, יקב צובה ועוד. במקביל, מייבאת הקבוצה גם מותגי אלכוהול- דוגמת וודקה KREMLIN AWARD וקוניאק HINE. בתחום הבירה מייבאת את מותג הבירה הספרדי המצליח סן מיגל ועוד…