כותרות אחרונות
Search

חברת "אבוט" משיקה את "סימילאק גולד פלוס" הדור הבא של תרכובות מזון לתינוקות בישראל.

סימילאק גולד פלוס – צילום: יח"צ

 

"סימילאק גולד פלוס"

חברת "אבוט" משיקה את הדור הבא של תרכובות מזון לתינוקות בישראל.

התרכובת החדשה היא עם הרכב בלעדי של 5 סוגי "HMO", סיבים פרהביוטיים, שפותחו מדעית לתמיכה בהגנה חיסונית, עיכול קל והתפתחות  קוגניטיבית של תינוקות.

 

"סימילאק גולד פלוס", תרכובת מזון לתינוקות הראשונה בישראל עם הרכב של 5 סוגי Human Milk Oligosaccharides (HMOs) שונים1

"אבוט", חברת מוצרי בריאות גלובלית, הודיעה על השקת "סימילאק גולד פלוס" בישראל, הדור הבא של פורמולות לתינוקות מחברת אבוט עם Human Milk Oligosaccharides (HMOs) הקיימים בחלב אם ואינם מופקים ממנו1. סימילאק גולד פלוס הינה פורמולת התינוקות הראשונה בישראל עם הרכב של 5 סוגי HMOs שונים – סיבים פרהביוטיים הנפוצים ביותר בחלב אם- על מנת לספק לתינוקות אבני בניין תזונתיים לגדילה ושגשוג. הפורמולה פותחה במיוחד לתמיכה בהתפתחות ההגנה החיסונית, עיכול קל והתפתחות קוגניטיבית.

 

בעוד שחלב אם הוא סטנדרט הזהב בתזונת תינוקות ושום דבר לא יכול להחליף את יתרונותיו, תרכובות מזון לתינוקות הן החלופה השלמה והמתאימה מבחינה תזונתית לתינוקות. לאחר שהשיקה לראשונה בישראל פורמולות לתינוקות עם HMO בשנת 2018, משיקה אבוט את סימילאק גולד פלוס, סדרה הכוללת שלושה שלבים של פורמולות לתינוקות, עם חמישה סוגי HMOs, זאת לאחר השקתם המוצלחת בארצות הברית ובעולם.

 

סימילאק גולד פלוס – צילום: יח"צ

 

מהם Human Milk Oligosaccharides  (HMOs) ?

HMOs הנם סיבים פרהביוטיים מיוחדים הקיימים באופן טבעי בחלב אם. הם הרכיב התזונתי השלישי הנפוץ בחלב אם אחרי  לקטוז ושומן. HMOs הוכחו מדעית בקרב תינוקות יונקים כמשפיעים באופן חיובי על שיגשוג החיידקים הידידותיים. HMOs תומכים בהגנה החיסונית מכיוון שהם מהוים מזון לחיידקים הידידותיים במעיים של תינוקות, שם גם נמצאת 70% ממערכת החיסון.

מדעני אבוט חוקרים את רכיבי ה- HMOs בחלב אם מזה למעלה משני עשורים. חלב אם מכיל יותר מ-150 סוגי  HMOs שונים. שילוב HMOs בפורמולות לתינוקות היה צעד פורץ דרך בתמיכה בהתפתחות התינוקות.

 

בנוסף לתערובת של חמישה סוגי HMOs שונים, סימילאק גולד פלוס החדש מכיל גם אומגה 3 ו-6, התומכים בהתפתחות קוגניטיבית, ונוקלאוטידים, החיוניים לפעילות הפיזיולוגית וממלאים תפקיד חשוב בהגנה החיסונית של תינוקות.

 

סימילאק גולד פלוס – צילום: יח"צ

 

למידע נוסף על  HMOs וסימילאק גולד פלוס החדש עם 5  HMOs הקליקו- https://similac.co.il/baby-development-and-nutrition/what-are-hmos/

 

הפורמולה החדשה זמינה בחנויות סופר-פארם בשלושה שלבים, בפחיות של 700 גרם.

מחיר: מחיר מומלץ 79.90 ₪

 

מידע על אבוט:
אבוט, חברת מוצרי בריאות גלובלית, מסייעת לאנשים לחיות חיים במלואם, בכל שלבי החיים.
מגוון המוצרים שלהם מבוססי טכנולוגיות משנות חיים, משתרע על ספקטרום רחב של אספקטים בריאותיים, הכולל מוצרים מובילים באבחון רפואי, מכשור רפואי, מוצרים תזונתיים ותרופות גנריות. 114,000 עובדי אבוט מספקים שירות בלמעלה מ-160 מדינות בעולם. 

צרו איתנם קשר בכתובת www.abbott.com ובלינקדאין, פייסבוק, אינסטגרם, X ויוטיוב.

 

1. לתשומת לב: חלב אם הוא המזון הטוב ביותר לתינוק.

 

HMOs  בסימילאק גולד פלוס מכיל: 2'-פוקוזילקטוז (2'-FL),3- פוקוזילקטוז  (3-FL),  לקטו-N -טטראוז (LNT), 3'- ציאלילקטוז (3'-SL), 6'-ציאלילקטוז (6'-SL), תערובת של סיבים פרה-ביוטיים שאינם מופקים מחלב אם.