כותרות אחרונות
Search

התשובה של "Epson" לצפייה בענק במשחקי היורו: מקרן 4K PRO-UHD נייד וקומפקטי

צילום: "אפסון"

 

התשובה של "Epson" לצפייה בענק במשחקי היורו:

מקרן 4K PRO-UHD  נייד וקומפקטי שמספק הקרנה של עד 500 אינץ׳ – בסלון המואר, בגינה, או בבריכה.

 

״בימים בהם טלוויזיה 65 אינץ׳ עולה בין 5000 ל-6000 שקל וטלוויזיית מיני-לד 75 אינץ׳ עולה סביב 8000 שקל, אנו מציגים פיתרון חלופי משכנע ביותר של יכולת הקרנה של פי 6 בגודל״. במהלך תקופת משחקי היורו 2024 המקרן יימכר במחיר ״מבצע יורו״ של 5990  שקלים עד גמר המלאי.

 

עם פרוץ משחקי היורו וכשבאופק ממתינים גם המשחקים האולימפיים, מציעה מובילת תחום המקרנים בעולם, את הפיתרון האולטימטיבי – מקרן EH-TW6250 – שלדברי החברה, שובר את שוק הטלויזיות הגדולות והמאוד יקרות: זהו מקרן קולנוע ביתי -4K PRO-UHD   נייד, שמספק שטח הקרנה שיכול להגיע עד 500 אינץ׳ (12 מ״ר) בלי לאבד מחדות התמונה והצבעים הטבעיים – עם תפוקה גבוהה במידה שווה של אור לבן וצבעוני בעוצמה של 2800 לומן. לשוחרי הכדורגל שסובלים מהשהיות במסכי הטלוויזיה הרגילים, הרי שהמקרן של Epson מפגין זמן השהייה של פחות מ-20 מילי-שניות. בתקופה הקרובה המקרן יימכר באמצעות ערוצי השיווק של חברת ט.ר. במחיר ״מבצע יורו״ של 5990  שקלים עד גמר המלאי.

 

צילום: "אפסון"

 

״מעבר לצפייה המאוד מהנה שצפויה לרוכשים בגלל הגודל של ההקרנה, צריך לזכור את האפשרות לנייד את המקרן לחצר, לבריכה ולכל פינה בבית שבה יש קיר לבן וגדול״, אומר קובי כהן, מנהל תחום ההקרנה ב-Epson ישראל. טכנולוגיית ה-3LCD של Epson מתגברת על הקרנה הן בתנאי חושך ובוודאי גם בחדרים או חללים מוארים. העובדה שיש לו אפשרות Android TV מובנית ויציאת HDMI 1.4 משמעותה שבין משחק למשחק אפשר בקלות ופשטות ליהנות ממשחקי קונסולות, או מאחד מערוצי הסטרימינג. הוא מאפשר למשתמשים להריץ סרטים, תוכניות טלוויזיה, משחקים ותמונות ממכשירי אנדרואיד או iOS, כולל מחשבי Windows PC ו-Apple Mac, באמצעות Chromecast מובנה. שליטה קולית זמינה באמצעות השלט הרחוק ויש לו יש לו גם רמקול מובנה בדירוג של 10 וואט המגיע עם אחריות לשנתיים שמספק סאונד צלול וברור.

 

צילום: "אפסון"

 

המקרן הוא מקרן  LCD עם שלושה שבבים שתואם 4K וגם HDR10  ו-HLG. כמו כל המקרנים של Epson, יש לו רזולוציה מקורית אמיתית של 1,920×1080, כשהוא משיג את הרזולוציה המוצהרת של 3840×2160 או 4K באמצעות הזזת פיקסלים אלכסונית. בנוסף לעיבוד צבע של 10 סיביות, הוא מציע התאמת גמא לסצינות ומיפוי גוונים מתכוונן של Epson.

 

אומר כהן: "בימים בהם טלוויזיה 65 אינץ׳ עולה בין 5000 ל-6000 שקל וטלוויזיית מיני-לד 75 אינץ׳ עולה סביב 8000 שקל, אנו מציגים פיתרון חלופי משכנע ביותר של יכולת הקרנה של פי 6 בגודל,  בפחות מ-6000 שקל מקבלים הרבה יותר תמורה לכסף, שלא לדבר על הנוחות של ניוד הצפייה בתוך ומחוץ לבית".