כותרות אחרונות
Search

הקראנץ' הבא של גלידות "נסטלה" – "קראנץ' במבה מתוקה".

 צילום: גלידות "נסטלה"

 

הקראנץ' הבא של גלידות "נסטלה" – "קראנץ' במבה מתוקה".

הקיץ כבר כאן ואיתו הגיע גם הטעם החדש של קראנץ'.

גלידות "נסטלה" משיקה את "קראנץ' במבה מתוקה" – שילוב ייחודי בין סדרת שלגוני קראנץ' לבמבה מתוקה של אסם. "קראנץ' במבה מתוקה" יושק במהלך חודש יוני כמהדורה מוגבלת.

 

"קראנץ' במבה מתוקה", מגיע כשנה לאחר השקת קראנץ' בטעם החלב של הקורנפלקס שהושק בקיץ 2023 שנבחר ברוב קולות ע"י קהילת הפודיז הגדולה ביותר בישראל רעבים ברעבך. המוצר הפך תוך זמן קצר למבוקש מאוד. בשל האהדה הגדולה שזכה לה השלגון, השיקה גלידות נסטלה לעונת הקיץ 2024 מאגדת קראנץ' קורנפלקס הכוללת חמש יחידות מיני קראנץ'.

 

 צילום: גלידות "נסטלה"

 

ולמי שרוצים להיזכר עוד קצת בהיסטוריה, שנה קודם לכן, בקיץ 2022, הושק שלגון הקראנץ' פיסטוק שנולד לאחר פוסט שעלה על ידי יוצר התוכן אוהד ראוך ברשת שעיצב תמונה של קראנץ' בטעם פיסטוק. גלידות נסטלה זיהתה את השיח סביבו והחליטה להשיק את המוצר במהדורה מוגבלת.

 

והשנה, לכבוד עונת הקיץ 2024, גלידות נסטלה משיקים את "קראנץ' במבה מתוקה", שלגון בטעם תות (במבה מתוקה) בציפוי קראנצ'י של שוקולד לבן ואורז תפוח. למוצר ליבה המכילה גם במבה מתוקה טחונה של אסם התורמת למרקם ולטעם המיוחד.

 

 צילום: גלידות "נסטלה"

 

לאה ריינר מלמד, סמנכ"לית השיווק של גלידות "נסטלה": " כמידי שנה, אנחנו בגלידות "נסטלה" משתדלים להכניס עניין וריגוש למקפיאי הגלידות שלנו, בין אם בשילובים מיוחדים ונועזים ובין אם בשילובים שהצרכן הישראלי יגיד איך לא עשו את זה קודם? וכך לאחר המון עבודת פיתוח, אנחנו משיקים מוצר המחבר בין שני מותגים אהובים ומיוחדים, קראנץ' ובמבה מתוקה. מוצר קליל וכיפי, בדיוק כמו שאנחנו אוהבים".