כותרות אחרונות
Search

היבואן "מטרו מוטור" משיק מחלקה ימית – "METRO MARINE".

 

 

היבואן "מטרו מוטור" משיק מחלקה ימית – "METRO MARINE".  

המחלקה הימית תציע מעתה מגוון אופנועי ים של "YAMAHA" ו "KAWASAK" לצד סירות ספורט של  "SUPRA", "MOOMBA" ו-"TIGE" ומנועים חיצוניים של "YAMAHA".

 

היבואן    METRO MOTORמשיק  בימים אלו את המחלקה הימית מטרו MARINE  ויחל בשיווק אופנועי ים של המותגים המובילים  YAMAHA ו KAWASAKI. נבחרת אופנועי הים החדשים הינם מהמובילים בעולם מבחינת ביצועים וטכנולוגיה . אופנועי הים של YAMAHA מוצעים ב-11 דגמים, בטווח מחירים של 55,000-110,000 ₪.  אופנועי הים של  KAWASAKI מוצעים ב 5-דגמים, בטווח מחירים של 75,000-120,000 ₪.

 

צילום: יח"צ

 

בקטגוריות סירות הספורט ( סירות גל )  יוצעו מבחר דגמים של המותגים המובילים בקרב חובבי הספורט הימי, מותג העל  SUPRA , מותג הביניים MOOMBA  ומותג סופר פרמיום -TIGE . הסירות בעיצוב מתוחכם ועם ביצועים ספורטיביים מוצעות  ב-5 דגמים, בטווח מחירים של בין 500,000-1,000,000 ₪.       

                                                                                                                                          

כחלק מהשקת המחלקה, מטרו מוטור תחל לשווק גם מנועים חיצוניים של YAMAHA  למגוון שימושים: ספורט ימי, דייג, פנאי ומגוון שימושים נוספים. מנועי הים מוצעים במגוון דגמים בטווח מחירים של 5,985 ₪ -98,000 ₪.       

 

צילום: יח"צ

   

תומר קומרוב מנכ"ל מטרו מוטור: "מטרו מוטור, משיקה בימים אלה את פעילותה בתחום הימי וצפויה להפוך במהלך2022 לשחקן מרכזי בשוק זה. עקב השינויים בתרבות הפנאי בארץ ובעולם, התחום הימי הפך לפופולארי במיוחד בתקופה זו.   המותגים החדשים שיוצעו במחלקה הימית יאפשרו לכל אחד ליהנות מחוויה ימית מלאה באדרנלין.