כותרות אחרונות
Search

"דיינבוק" מרחיבה את קו מחשבי סדרת "SATELLITE PRO C40" ו- "C50" לאנשי המקצוע ולסטודנטים.

צילום: דיינבוק

 

מעבדי דור 11, צבע זהב ומגוון מפרטים לכל כיס.

"דיינבוק" מרחיבה את קו מחשבי סדרת SATELLITE PRO C40 ו- C50 לאנשי המקצוע ולסטודנטים.

העדכון כולל שימוש במעבדי אינטל מדור 11 שישולבו ב- Satellite Pro C40-J ובC50-J.

הרחבת הקו תפתח אופציות נוספות בפני משתמשים שונים עם תקציבים שונים.

המחשבים בסדרה יהיו זמינים בצבע זהב בהיר וכחול כהה.

 

16 בנובמבר, 2021  תל אביב, ישראל. Dynabook Europe (לשעבר טושיבה) הכריזה על ה- Satellite Pro C40-J ועל ה- Satellite Pro C50-J שמהווים הרחבה של קו הלפטופים של החברה, המפגין ביצועים, פרודוקטיביות, עיצוב עכשווי ומחיר שווה לכל כיס. הדגמים החדשים מציעים לבחירה את מעבדי דור 11 של אינטל מסדרת Intel Core כמו גם מעבדי  Celeronויהיו זמינים בצבעי זהב בהיר וכחול כהה – במגוון רחב של מפרטים על פי צרכי המשתמשים, כך שהן רכישה אידיאלית עבור אנשי מקצוע עם תקציב מוגבל או סטודנטים ותלמידים.

 

מוכנים לחיים בתנועה:

המחשבים תוכננו עם איזון מושלם בין ביצועים לפונקציונליות וניידות. הם דקים, בעיצוב ובצבעים עכשוויים ויתאימו לעבודה או לימוד בבית או במשרד/אולמות ההרצאות. כהתאמה למציאות העכשווית, הם אף מצופים בשכבת מגן אנטי-בקטריאלית שמגבילה את התרבות החיידקים המזיקים עד 99.9%. מתחת ל׳מכסה׳ המנוע, נמצאת תשתית קשיחה במיוחד שמותאמת לסביבות עבודה ולימוד ׳קשוחות׳. עם עובי  של 18.9מ״מ, משקל 1.55 ק״ג ומסך ״14, ה- C40-J מספק עד 9.5 שעות עבודה.  בעוד ה- C50-J מגיע עם עובי של 19.7מ״מ, מסך ״15 ומשקל של פחות מ-1.9ק״ג, ומספק מעל 8 שעות.  תכונת מניעת השתקפות במסכי HD או FHD, מסייעים לחוויית המסך הגדול, ומקלדת גדולה (כולל לוח ספרות צדדי בדגם ה- C50-J) ומשטח ClickPad מספקים נוחות עבודה לכל היום.

 

״המטרה שלנו היא לעשות שימשו בטכנולוגיה המתקדמת ביותר והמתאימה ביותר לטובת העצמת המשתמשים שלנו בפעילות היומיומית שלהם – בין אם מדובר באנשי מקצוע או בסטודנטים״, אומר דמיאן ז'אום, נשיא GmbHDynabook Europe. ״הגישה לכלי עבודה ההכרחיים עבור סטודנטים או מקצוענים, כבר לא צריכה לרוקן את הכיס והתקציב. הלפטופים החדשים שלנו מספקים את כל מה שצריך עבור יופ פעילות בתצורה עכשווית וקומפקטית ובלי תגית מחיר שמקובלת בקטגוריית הפרימיום״.

 

צילום: דיינבוק

 

קישורית מכל מקום:

שני הדגמים נהנים ממגוון יכולות קישוריות המאפשרות למשתמשים להשאר מחוברים מכל מקום בו הם נמצאים. הם מצויידים ב- WiFi 802.11 AC ובבלוטות׳ ומפגינים מגוון יציאות דוגמת USB Type-C, שתי יציאות USB 3.1 Type A, יציאת HDMI ויציאת Gigabit-LAN. מעבר לכך, יש גם קורא כרטיסי Micro SD לטובת הרחבת הזכרון.

 

לטובת תקשורת וידאו הם מצויידים במצלמות HD, רמקולים סטריאופוניים ומיקרופון התומך ב Cortana. יש כניסה למיקרופון/אוזניות או קישוריות בלוטות׳, לטובת התחחברות לאוזניות.

 

אבטחה אמינה:

אבטחה ושמירה על הפרטיות הן בלב המערכות החדשות. ושני המחשבים כוללים Trusted Platform Module (fTPM) 2.0 כך שהנתונים מוגנים בהצפנה. השילוב עם סיסמאות חזקות עבור המשתמשים והאדמינים, מצמצמים את הסיכונים לגישה לא מאובטחת, כמו גם כניסה באמצעות קורא טביעת אצבע (אופציולי). יש גם חריץ מנעול פיזי חיצוני למניעת גניבה.

 

Satellite Pro C40-J וה- C50-J יהיו זמינים מחודש נובמבר 2021 באמצעות חברת ״מפעיל״.

 

צילום: דיינבוק

 

למידע נוסף על קו המחשבים כולו : : https://il.dynabook.com/:   

* depending on the model

¹ Tested by Japanese Industrial Standards (Z 2801)

2 Measured with Mobile Mark™ 2018. Mobile Mark is a trademark of Business Applications Performance Corporation

 

אודות Dynabook Inc.

במשך מעל ל-30 שנה המחשבים הניידים של טושיבה והטכנולוגיות בהן הם צויידו, היוו את הסטנדרט לתעשייה כולה בתחומי חדשנות, איכות ואמינות מוצר. כעת, עם הרכישה על ידי תאגיד Sharp ותחת המותג החדש Dynabook, ממשיכה החברה במסורת של אספקת ערך מוסף ותמיכה בשותפים העסקיים ובלקוחות ברחבי העולם. 

 

למידע מקוון:   בקרו באתר dynabook.co.il  לקבלת מידע על המוצרים האחרונים של החברה, או בקרו בבלוג שלנו. כאלטרנטיבה, ניתן ליצור קשר עם החברה במגוון אתרי המדיה החברתית שלה.

 

אודות מפעיל

"מפעיל' מפיצה ראשית של Dynabook / Toshiba בישראל, הוקמה לפני כ-80 שנה כחברה המתמחה בפתרונות כוללים לארגונים ועסקים בתחומי ההדפסה והמחשוב הארגוני ושירותים עסקיים מבוססי תמיכה ושרות מתמשכים. החברה התאימה עצמה לשינויים הטכנולוגיים שחלו במהלך השנים, ובנוסף התרחבה לתחומי הדפוס המקצועי  ופתרונות הדפסה בתלת ממד לעסקים וארגונים בינוניים וגדולים. למידע נוסף: https://www.mafil.co.il/