כותרות אחרונות
Search

"גולף & קו" משיקה קולקציית קפסולה במסגרת שיתוף פעולה מרגש וייחודי עם המיזם החברתי החשוב "KUCHINATE".

צילום: אבי בר

 

.GOLF&CO" X KUCHINATE The art of crafting freedom"

רשת "גולף & קו" יוצאת בשיתוף פעולה ייחודי עם המיזם החברתי "KUCHINATE".

במסגרתו תשיק הרשת קולקציית קפסולה משותפת עם המיזם הכלכלי והפסיכו-סוציאלי מבוסס אומנויות, עבור נשים אפריקאיות מבקשות-מקלט שעברו דרך רצופת תלאות ומכאובים בדרכן אל החופש.

 

 

"KUCHINATE" הנו מיזם כלכלי ופסיכו-סוציאלי מבוסס אומנויות עבור נשים אפריקאיות, מבקשות-מקלט, שעברו דרך רצופת תלאות ומכאובים בדרכן אל החופש. האומניות של KUCHINATE מפרנסות את עצמן ואת משפחותיהן באמצעות עיצוב ויצירת מלאכות יד יפהפיות בהשראת התרבות האפריקאית. הנשים זוכות להכנסה קבועה והוגנת, המסייעת בבניית ביטחונן העצמי ושיפור מעמדן בתוך המשפחה. במסגרת שיתוף הפעולה עוצבו ונוצרו כ- 1,500 פריטים בתהליך של עבודה פרטנית, שערך כחצי שנה.

 

צילום: אבי בר

 

"גולף & קו" משיקה קולקציית קפסולה במסגרת שיתוף פעולה מרגש וייחודי  עם המיזם החברתי החשוב "KUCHINATE".

 

"KUCHINATE" עוזרת לעובדותיה להתמודד ולהירפא מהטראומה באמצעות כוחה של אמנות, קהילה והגשמה עצמית ומקצועית. באמצעות תמיכה קהילתית, סיוע וליווי פסיכו-סוציאלי אישי וקבוצתי, ומגוון פרויקטים חינוכיים נוספים, עוזרת "KUCHINATE" לנשים להתמודד עם הטראומה, לבנות חוסן פנימי, לרכוש כלים מקצועיים ומיומנויות אשר יעזרו להן לחיות בכבוד.

 

הילה רהב פותחת את האירוע המרגש – צילום: אבי בר

 

הקולקציה כוללת מגוון פריטי טקסטיל ונוי לבית, כגון: נר בכוס זכוכית מעוטרת, כריות נוי, ראנר למרכז השולחן, סינר, תיק בד ועוד. כל הפריטים מתאפיינים בדפוסים אפריקאים מסורתיים, בצבעוניות עזה, משמחת וכובשת לבבות, ובאיכויות הבלתי מתפשרות האופייניות לרשת "גולף & קו".

 

צילום: אבי בר

 

שיתוף הפעולה מהווה חלק מתוך קולקציית אפריקה, קולקציה המבוססת על פלטת צבעים מדברית חמה ועמוקה וגימורים המעניקים תחושה של מלאכת יד, כגון אריגת "YARN DYE", תבליטים, צביעה ידנית וחומריות טבעית וגולמית.

 

אבי וזנה סמנכ"ל חטיבת הבית של "גולף" – צילום: אבי בר

 

אבי וזנה, סמנכ"ל חטיבת הבית של "גולף": "אנו גאים בחיבור של רשת "גולף&קו" למיזם החברתי "KUCHINATE", ונרגשים לתת במה לפעילות חברתית חשובה זו. מאחורי כל אחד מהמוצרים עומדת אישה אמיצה ויצירתית, שיש לנו את הכבוד לתת לה יד משמעותית בדרכה. אנו רואים משמעות עמוקה ואמיתית בעשייתנו המשותפת, וזכות גדולה להעניק ללקוחותינו את ההזדמנות לתמוך בקהילה אמיצה זו."

 

צילום: אבי בר

 

ד"ר דידי מימון-קהן והאחות (נזירה) עזיזה קידאנה, מנהלות ומייסדות קוצ'ינטה: "מאז הקמתה, "KUCHINATE" שואפת להתרחב ולהגיע לעוד קהלים בארץ ובעולם, והחיבור למותג המוביל לטקסטיל ומוצרי בית הייתה הזדמנות יוצאת דופן עבורנו. קולקציה אינה נוצרת יש מאין, אלא היא תוצר של עשרות ומאות נשים שעובדות לילות כימים כדי להגיע לכדי שלמות. חבלי לידה של הרכבת קולקציה, בחירת והזמנת בדים ומכונות תפירה, הכשרות ושעות של תפירה ואריזה הן רק חלק מתהליך מרגש שארך כשנה, עד שאתם ואתן, תוכלו להיכנס לסניפי גולף ברחבי הארץ ולרכוש מוצר של KUCHINATE. מאחורי כל מוצר ישנה אישה, משפחה וסיפור. את מוצרי התפירה הכינו עשר נשים תחת ניצוחן המופלא של שתי מנהלות מחלקת התפירה – ירוסלם וליצ'יה. הנרות הצבעוניים, הוכנו בקפידה על ידי שלוש נשים, בהובלת בריכטי מנהלת המחלקה."

 

והן מוסיפות: "יום עבודה ב- "KUCHINATE", נראה אחרת ממה שרובנו מכירים. מרבית האומניות מתמודדות עם עוני, חד-הוריות, נכות וטראומה. "KUCHINATE" מבקשת להיות רגישה למורכבויות אלו ועל כן אנו מאפשרות לנשים להכין את המוצרים אצלנו בסטודיו, או לקחת חומרים, בדים ומכונות תפירה לביתן".

 

צילום: אבי בר

 

"כל פריט של "KUCHINATE", שנרכש ב "גולף & קו" משמעו תשלום ישיר לאישה שיצרה את אותו הפריט."

 

טווח מחירים: 25 – 159 ש"ח

את הפריטים ניתן להשיג ברשת חנויות "גולף & קו".