כותרות אחרונות
Search

בחזרה לבית הספר עם המוצרים של חברת כלבושרד יבואנית מוצרי MAPED לישראל

לקראת החזרה לבית הספר ! 

חברת כלבושרד יבואנית מוצרי MAPED לישראל שהינה מהחברות הגדולות והמובילות בענף מכשירי הכתיבה וציוד לקראת החזרה לבית ספר מציגה נתונים מוצרים וחידושים.

צילומים: אבי בר ויח"צ

מיקי חן , סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי של חברת כלבושרד: "שוק החזרה לבית ספר מוערך בכ-250 מליון ₪ עלייה של כ-3% בהיקף ההוצאה הכספית לרכישת ציוד לחזרה לבית ספר לעומת התקופה המקבילה אשתקד.  בבדיקת שוק שערכה חברת כלבושרד קובעת שההוצאה הממוצעת לקראת החזרה לבית ספר לציוד לתלמיד בית ספר יסודי הינה כ-370-450 ₪ וההוצאה הממוצעת לתלמיד בבית ספר תיכון הינה   כ-490-650 ₪."

חברת כלבושרד שהינה מהחברות הגדולות והמובילות בענף מכשירי כתיבה , אמנות וגרפיקה בישראל ויבואנית בלעדית של חברת הענק MAPED מצרפת מציגה עובדות , מוצרים וחידושים לקראת החזרה לביה"ס.

 

כלבושרד מייבאת ומשווקת בלעדית את מוצרי MAPED ומייצגת גם בלעדית חברות מובילות בעולם בתחום מוצרי אומנות , מכשירי כתיבה וגרפיקה.

 

כלבושרד מאופיינת בייצוג בלעדי של חברות בינלאומיות ותיקות ואמינות ושיווק מוצרים איכותים שנבחרו בקפידה בהיבט הפונקציונלי והשימושי, בהיבט העיצוב וכמובן בהיבט הבטיחותי.

בבדיקת שוק שערכה החברה בקרב מדגם של 250 הורים לילדים בגילאי בתי ספר עולה שהמצב הכלכלי כמעט לא ישפיע על רכישת מותגים אופנתים המבוקשים ע"י ילדים וזאת קניה חד פעמית שנתית ולא הוצאה חודשית קבועה.

 

מבדיקת השוק שערכה חברת כלבושרד עולה שההוצאה לתלמיד בית ספר יסודי לקנית ציוד לחזרה לבית ספר מוערכת בכ-370-450 ₪ וההוצאה הממוצעת לתלמיד בבית ספר תיכון מוערכת בכ-490-650 ₪.

 

כ-50% מכלל ההוצאה הכספית הינה על תיקים וקלמרים.

 

מיקי חן, מציין עוד שלקראת החזרה לבית ספר ירכשו התלמידים למעלה מ-10 מיליון פריטים שונים מעפרונות, מחקים, מחדדים , ילקוטים, קלמרים , מחשבונים, מחשבים, ועד שולחנות כתיבה וציוד היקפי אחר.

שוק החזרה לבית ספר מתאפיין ברכישות אמצוניוליות בלתי מתוכננות ללא התייחסות בהכרח למחיר ומונעות בעיקר מרצון להזדהות עם טרנדים, מותגים עכשוויים ולהיטים מובילים.

 

קהל היעד והשוק

פילוח לפי מגזרים

אנו מפלחים את השוק לפי מגזרים, סה"כ תלמידים במדינה ישראל מגיל גן עד יב' כ- 2 מיליון 130 אלף תלמידים מתוכם כ-21% שייכים למגזר הערבי שפרוס בעיקר באיזור הצפון , המשולש , ירושלים והפזורה מתוכם כ-10% שייכים למגזר החרדי שפרוסים בעיקר באיזור בני ברק , ירושלים , אלעד , מודיעין עלית , בית שמש ובנוסף בחלק גדול מהערים הגדולות ישנן שכונות חרדיות.

מאפיין הקניה שונה בין המגזרים השונים , הן בסוגי המוצרים ( לדוגמא במגזר הערבי כמעט לא קונים טושים וקונים המון צבעי עפרון , ועיקר המחדדים הם בעלי 2 חורים ( מחדדים כפולים )

במגזר החרדי יש דגש גדול על עלות תועלת , פחות נהירה למותגים ושיווק של פרזנטורים אלא יותר מוצרים קלאסיים ש"עושים את העבודה "

 

על מה שמים דגש השנה

ארגונומיה

ישנם שלל מוצרים ארגונומיים המיועדים לשמור על בריאות התלמיד. בקרביץ ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרים כגון: מחדדים , מחקים מכשירי כתיבה ואף ציוד היקפי למחשב.

פונקציונאליות

ישנם המון מוצרים עם פטנטים ופתרונות לצרכים שונים של התלמידים כדי להקל עליהם עד כמה שניתן את חווית הלימוד וההפרעות בריכוז במהלך השיעור

 • מחדד CLICK מוציא את החוד במידה ונשבר

 • עפרון מכני RELOAD הכולל מחסנית שמורידה את החודים לבד ואז לא צריך להתעסק בהחלפת חודים

 • עפרון מכני נבון אוטומטי , מוריד את החוד כל הזמן לבד ושומר על החוד שלא ישבר

 • עפרון עם חוד מחוזק שמונע מהגרפיט להישבר

 • טושים זוהרים מיני וטושים זוהרים עם פקקים מתחברים כדי שלא יתפזרו בקלמר

 • טושים רחיצים שכותבים גם דק , גם עבה והפקקים לא הולכים לאיבוד

 • מחק אתני + גריפ שמונע מהמחק הלבן להתלכלך בקלמר

 • מחק כנפיים עם כיסוי כדי שמחק לא יתלכלך ובנוסף מילוי למחק

 • מחק ריץ רץ עם מילוי כך שגם אם המחק נגמר ניתן לקנות רק את המילוי וחוסך כסף

 • מספריים לשמאליים – 13% עד 15% מהאוכלוסייה הם שמאליים , יש מגוון מוצרים לקהל היעד הזה

 • סרגלים גמישים וסרגלים לא שבירים מצד אחד לא נשברים , המספרים של הסרגלים לא נמחקים , וגם לא קורעים את הקלמר כמו הסרגלים הקשיחים

בטיחות ותקנים

כל המוצרים עוברים תקנים מחמירים ומעבר לפונקציונאליות הם בטיחותיים

 • מחקים עשויים מבסיס של נפט V.C ופלסטיק כדי לרכך את החומרים משתמשים בממיסים סינטטיים מאוד רעילים שנקראים פתאלטים שאינם נקשרים מבחינת כימית ולפיכך משתחררים באופן קבוע לאוויר ולנוזלים ובמגע בעור ושאיפה. כל המחקים של MAPED הם ללא פתאלטים וללא פי וי סי

 • מספריים מיוחדים לפעוטות מגיל שנתיים שעשויים מתרכובת מיוחדת שמצד אחד לא פוצע את הילד, לא גוזרים שיער, מונע התחשמלות ומנגד גוזר נייר מצויין

 • כל הטושים רחיצים , לא רעילים, נוחים לשימוש וצובעים עם כיסוי שטח טוב יכולים להישאר פתוחים ולא מתייבשים , ובעלי פקק בטיחות מיוחד עם פתחי אוורור, כך שחלילה אם הילד בולע את הפקק אז הוא לא ייחנק 

 

הבשורה השנה בייבי MAPED

לאור התפתחות הטכנולוגיה, זיהינו כי הורים צעירים סבים וסבתות חשוב להם מאוד לפתח לילדים את היצירתיות , הדימיון , המוטוריקה העדינה ולגרות אותם להשתמש עוד מגיל צעיר.

יחד עם זאת חשוב להם שהמוצרים יהיו בטוחים , לא מלכלכים , לא רעילים ושאכן יגרו את הקטנטנים לשימוש ובדיוק לכך הוציאו את בייבי MAPED

מדובר בליין מוצרים שמעוצבים במיוחד לפעוטות , רחיצים , לא רעילים, המוצרים היפו אלרגניים, מעוצבים במיוחד לידיים קטנטנות ובעיצוב שמושך את הקטנטנים לשימוש ובסוף גם מעניק להם תגובה מידית למה שהם עושים.

 

חיבור לעתיד

אפליקציה חינמית שמורידים

מדפיסים תמונה , צובעים אותה

מצלמים לאפליקציה ואז משחקים עם הדמות שהילד יצר