כותרות אחרונות
Search

"אסם-נסטלה" מביאה לצרכנים בשורה חדשה בתחום תחליפי החלב

צילום: יח"צ "נסטלה"

 

"NAN SUPREME"  (נאן סופרים).

"אסם-נסטלה" מביאה לצרכנים בשורה חדשה בתחום תחליפי החלב עם מותג התמ"ל מספר 1 בעולם מבית "נסטלה".

לראשונה בישראל – תמ"ל עם שני סוגי "HMO" ופרוביוטיקה ייחודית מסוג L.reuteri.

"NAN SUPREME" הינו ה"תמ"ל" המומלץ ע"י רופאי ילדים בעולם.

 

"אסם-נסטלה" משיקה בישראל את הסדרה המתקדמת ביותר של "נסטלה" בתחום תחליפי החלב, "NAN SUPREME" (נאן סופרים).

 

"NAN"  הינו המותג המומלץ בעולם על ידי רופאי ילדים 1 , במידה והנקה בלעדית אינה מתאפשרת.

 

הסדרה מוצעת למכירה ברשתות הפארם החל מחודש פברואר.

 

"NAN SUPREME" הינה תרכובת מזון התינוקות היחידה בארץ המכילה שני סוגי "HMO" ופרוביוטיקה ייחודית מסוג "L.Reuteri" בכל השלבים.

 

מרכיב ה- "HMO" הוכח מדעית כתורם לחיסוניות, ולעידוד חיידקים פרוביוטיים המסייעים למערכת העיכול של התינוקות. העובדה שהפורמולה של "NAN SUPREME" מכילה שני סוגי "HMO" מקבוצות שונות תורמת להגנה חיסונית מקיפה יותר.

 

פרוביוטיקה מסוג "L.Reuteri" הינה זן ייחודי המוגן בפטנט רשום, זהו זן פרוביוטי שקיים באופן טבעי בחלב אם ונחקר באופן נרחב ונמצא כבעל יתרונות רבים למערכת העיכול של התינוק.

 

150 שנות מדע: תרכובת מזון התינוקות הראשונה בעולם הומצאה על ידי אנרי נסטלה, מייסד חברת "נסטלה" העולמית לפני למעלה מ- 150 שנה (1867), כאשר רקח אותה עבור פג שלא היה מסוגל לינוק. חייו של התינוק ניצלו ומאז מובילה "נסטלה" את קטגוריית תחליפי החלב (תמ"ל) בעולם, עם מוצרים המבוססים על מחקר ופיתוח לצד הבנה עמוקה של הרכב חלב האם שהוא המזון הטוב ביותר לתינוק.

 

מדי שנה "נסטלה" מקדישה למעלה מ- 1.7 מיליארד פראנק שוויצרי למרכז הפיתוח שלה בשוויץ כדי לסייע בהתגברות על אתגרים תזונתיים בקנה מידה גלובלי ולהבטיח שילדים יהנו ממוצרים מבוססי המחקר המתקדמים ביותר בעולם.

 

זו הפעם הראשונה שמותג בינלאומי של חברת "נסטלה" העולמית ייוצר במפעל מקומי של "אסם-נסטלה" בישראל.

 

צילום: יח"צ "נסטלה"

 

אוליגוסכרידים של חלב האם (HMO – Human Milk Oligosaccharides): חלב אם, שהינו המזון הטוב ביותר לתינוק, מכיל גם מרכיבים חיוניים להתפתחות מערכת החיסון של התינוק. אחד החשובים בהם, והשלישי בכמותו הינו קבוצות ה- "HMO". ה- "HMO's" חיוניים להגנה על התינוק ופועלים במספר דרכים: תורמים לשגשוגם של החיידקים הפרוביוטיים הידידותיים במעי, נצמדים לחיידקים מחוללי מחלות ובכך מפחיתים זיהומים ומסייעים לויסות מערכת החיסון.

 

"NAN SUPREME" מכיל שני סוגים מרכזיים של "HMO" משתי הקבוצות העיקריות של "HMO" המהוות מעל 80% מכלל האוליגוסכרידים הנמצאים בחלב אם, להבדיל מפורמולות המכילות רק סוג אחד מקבוצת ה "HMO" הטבעיים המהווה כ 41% בלבד. מחקרים2-3 שערכה נסטלה על השילוב הייחודי של שני סוגי ה- "HMO" הוכיחו שהשימוש בתמ"ל המכיל שני סוגים אלו מפחית את הסיכון לזיהומים במערכת הנשימה ומקרב את הרכב המיקרוביום של התינוק לזה של תינוק יונק.

 

פרוביוטיקה מסוג L.reuteri: מאחר ומערכת העיכול של התינוק אינה בשלה וממשיכה להתפתח בחודשים שלאחר הלידה, נוצרת אצל תינוקות רבים אי נוחות שמתפתחת פעמים רבות לגזים (קוליק) הגורמים לכאב ולבכי ממושך.  פרוביוטיקה מסוג "L.reuteri" ניתנת כיום לתינוקות עם קוליק, בין אם בתוך התמ"ל ובין אם כתוסף בטיפות, בשל היתרונות הרבים שלה למערכת העיכול.

 

"NAN SUPREME" הינה סדרת התמ"ל היחידה המכילה את זן הפרוביוטיקה הייחודי "L.reuteri" בכל השלבים, ומיועדת לכלל התינוקות, במידה והנקה בלעדית אינה מתאפשרת. היא מסייעת בשיפור ההרכב המיקרוביוטי במערכת העיכול, מפחיתה את משך הבכי ומאזנת את הפעילות במערכת העיכול4-6.

 

גם בבתי החולים: בחודשים הקרובים (ככל הנראה בחודש מרץ) יגיעו לבתי החולים בקבוקים מוכנים להאכלה (RTF) של "NAN SUPREME", וזו תהייה הפורמולה היחידה בבית החולים שמכילה "HMO" בבקבוקון מוכן להאכלה.

 

הפורמולה מתאימה לכלל התינוקות הניזונים מתמ"ל כבר בבית החולים וחשובה במיוחד לתינוקות שנולדו בלידה קיסרית וזקוקים לעידוד ההתפתחות של אוכלוסיית החיידקים במערכת העיכול, כיון שלא עברו בתעלת הלידה.

 

קרן זופניק, מנכ"לית חטיבת מזון תינוקות וילדים באסם-נסטלה: " "NAN SUPREME"  הינה פרי פיתוח בלעדי של חברת מזון התינוקות מס' 1 בעולם המהווה בשורה אמיתית, כעת גם עבור ההורים בישראל, במקרים בהם הנקה בלעדית אינה מתאפשרת.  הפורמולה כוללת שילוב רכיבים ייחודי שהוכח מחקרית כבעל תרומה לחיסוניות, להפחתת זיהומים בדרכי הנשימה ולעידוד חיידקים פרוביוטיים, המסייעים למערכת העיכול של התינוקות."